Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen faktokat vegyek fel,...

Milyen faktokat vegyek fel, ha óvónéni szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
16/L
2010. dec. 6. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ahhoz nem nagyon kell fakt, a magyar mindig előny, és az énekre is szükséged lesz.
2010. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdem,mert gimibe járok,így muszáj valamit:)

Egyébként járok énekelni,tudok gitározni,és imádom a gyerekeket: )

2010. dec. 6. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint attól, hogy gimibe jársz még nem kell faktot felvenned. Bár lehet, hogy ez az iskoládban házi szabály, de ilyen törvény/rendelet/határozat/stb NINCS.
2010. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Az iskola saját tanterve mondja meg, van kötelezően választható fakultáció, és van nem kötelező is, de egy igényes embernek akkor is érdemes felvennie, amit lehet, ha nincs konkrét felvételi terve vele, mert ilyen könnyen és olcsón sose fog többé tudáshoz jutni. És sose tudja, mire lesz szüksége később.
2010. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálunk is kötelező a fakultáció ( min. 2 tantárgy )


egyébként szerintem rajz, magyar esetleg matek jól jöhet

2010. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyart mindenképpen, aztán szerintem matekot vagy törit, mert azokból kötelező érettségizni.
2010. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

magyar kötelező felvételi tárgy ovónőire, szóval azt szerintem, de ne érettségizz emelt szinten magyarból (mert eránytalanul nehéz és nem éri meg-csak jótanács)

és amit lehet mellé párba, akár töri, akár biosz is jó, nézd meg milyen más tantárgy kell a felvételihez.

és klszülj alkalmassági vizsgára (ének, olvasás, tesi)

2010. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!