Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » X milliárdot vonnak ki a...

X milliárdot vonnak ki a felsőoktatásból. Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet, mivel még annak ellenére is kevés diplomásunk van az eu átlaghoz képest, hogy rengeteg a büfészak. És szakemberből sincs sok, szóval még erre sem lehet fogni.
2011. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kivonnak 36 milliárdot. Lecsökkentik a felvehető államis helyeket, bezárnak néhány intézményt, és kész, nagy gond ezzel nem lesz, a minőség sem fogja bánni.

Az eu átlag meg kit érdekel? Nagyszerű az EU átlag, ennek ellenére ha Magyarországon EU átlag lesz, akkor csak jól megszívjuk, ennyi.

2011. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az ok-okozati összefüggést, hogy attól hogy EU átlaghoz közelítünk, miért szívjuk meg. A németek, franciák, angolok, osztrákok mind-mind az eu átlag felett vannak diplomásokból, és nem mondanám, hogy olyan nagyon szívnak.
2011. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi elég lenne, ha megszüntetnék a főiskolákat, mert valljuk be nincs sok értelmük. [persze a BGF kapjon egyetemi státuszt, de a többi nem kell.. :D]

Máris nagyobb színvonal lenne, ha mondjuk felemelnéka a ponthatárt 350-ra.

Az államilag finanszírozott helyeket szerintem csak olyan szinten kéne korlátozni hogy csak tényleg a nagyon hülye szakokra [pl komédia] vegyenek fel kevés embert, de így általánosságban nem kéne csökkenteni a helyeket..

2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!