Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miután megtudtam, hogy felvett...

Miután megtudtam, hogy felvettek, illik felhívni osztályfőnököt?

Figyelt kérdés
vagy ő értesülni fog róla máshogy?
2011. júl. 22. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fog értesülni róla sehogy,hacsak te el nem mondod.

Ha gondolod,hogy rá tartozik,hívd fel.

Vagy majd elmondod,ha összefutsz vele az utcán.

2011. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem fog értesülni róla, csak ha szólsz neki.. ha nem is hívod fel, egy emailt dobhatsz neki.. gratulálok
2011. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan viszonyban voltatok, hívd fel, örülni fog neki. Ha nem, akkor ne. :)
2011. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fel nem hívnám.....
2011. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó akkor felhívom, mert eléggé szurkolt nekem:D meg ő készített fel angol emeltre. de akkor nem nagyon értem, hogy minden évnyitón volt statisztika, hogy hány %-ot vettek fel suliba. akkor ezt honnan tudták?
2011. júl. 22. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg vissza kell jelezni az iskolának, hogy kit hova vettek fel (nálunk azt is összeírták ki hova jelentkezett), bár nem igazán tudom ez kin keresztül történik. Mindenesetre szerintem örülne neki, ha felhívnád. :)
2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi. közben kaptunk Fb-n körlevelet, hogy mindenki írjon neki emailt, ő kérte:)
2011. júl. 22. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy ilyen ofőd volt...


Nálunk motyogott vmi olyat, hogy visszajeleznek az egyetemek, szal elvileg... Meg akkor minek kellett megadni a felvételinél középiskola adatait? sztem ők jeleznek vissza... vagy nem...


Én nem mondtam egy tanárnak sem, mindegyik tudja, hogy érettségiztünk, ha megkérdezik, szívesen elmondom, de nem nyomulok, mert egynémelyiknek semmi köze hozzá...

2011. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!