Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen teendőim lesznek,...

Milyen teendőim lesznek, miután megtudtam, hogy felvettek egyetemre?

Figyelt kérdés
Július 25-től megyünk nyaralni 1 hétre, augusztus 1-jén jövünk haza. Ugye nem maradok le semmiről?
2010. júl. 21. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
koliba akarsz jelentkezni?
2010. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Kapsz majd egy nagy borítékot attól a sulitól, ahova felvettek, abban minden le lesz írva, de úgy emléxem, hogy semmi teendő nem volt már a nyáron, szept első hetében a beiratkozás, ennyi.
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
ha van gólyatábor az egyetemeden és akarsz menni minél hamarabb kell jelentkezni. nálunk emszéletlen hamar beteltek a helyek :(
2010. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A koliban bizonytalan vagyok. Tudom, hogy el kellene már döntenem. De "csak" 52 km-re van a suli.
2010. júl. 21. 14:07
 5/9 A kérdező kommentje:
A gólyatábort azt biztosan kihagyom.
2010. júl. 21. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem vagy biztos a koliban, akkor az első félévet csináld meg bejárósként. közben úgyis beszélsz majd kolisokkal, hogy kinek hogy tetszik, és ha nem birod a bejárást, akkor a 2. félévre pályázol koliszobát.
2010. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És lesz esélyem akkor kapni? Csak úgy tudom, hogy elég problémás, sokmindentől függ, hogy kap-e valaki kolit.
2010. júl. 21. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan olyan problémás mintha most igényelnéd. szerintem.

itt félévről félévre változnak a dolgok, valaki koliból albérletbe megy, passzív félév stb, szóval nem úgy van, hogy aki beiratkozáskor kolis volt, az az is marad végig. meg persze azoknak a helyeit meg lehet kapni, akik épp végeztek.

2010. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy jelentkezz koliba. Hidd el sokat fog számítani az az 52 km. Ez nem olyan, mint a középsuli... bemész 8ra kijössz 2kor. Össze vissza lesznek az óráid, lehet, hogy 2 órád között 2-3 óra szünet lesz, de annyi idő alatt nem éri meg hazamenned se, meg nem is fogsz tudni mit kezdeni magaddal. Igényled és közben eldöntöd. Max az első hónap után eljössz onnan, ha nem tetszik.
2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!