Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kerültem be abba az...

Nem kerültem be abba az iskolába ahova szerettem volna, ezért anyukám nagyon kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az általánost fejeztem,nem voltam annyira jó tanuló,de úgy voltam vele,hogy megpróbálom a közgazdasági középsulit.Erre tegnap tudtam meg,hogy nem kerültem be,mert a gimnáziumba túljelentkezés volt,és akik oda nem kerültek be,azok közgázra mentek.Én pedig mezőgazdasági iskolába kerültem be,amit utálok :( átiratkozni pedig nem lehet,mert közgáz tele van :( ha 4 éves mezőgazdasági iskolát befejezem,akkor ugye mehetek közgazdaságira tovább,persze kell tennem különbözeti vizsgákat???Anyum totál kiakadt,kiabált,hogy milyen szégyen,hogy mezőgazdasági suliba járok,miközben az ÖSSZES barátnőm bekerült közgázra :( :( mit csináljak?válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 13. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen iratkozz be ide, és tanulj NAGYON jól, így ha lesz majd hely, át tudsz menni máshova. Biztosan sikerül, ha tényleg teszel érte. Aztán az is lehet, megtetszik majd ez is, érettségit meg gondolom itt is szerzel, tehát tovább tudsz majd menni innen is, ha akarsz.
2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!