Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kerültem be abba az...

Nem kerültem be abba az iskolába ahova szerettem volna, ezért anyukám nagyon kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az általánost fejeztem,nem voltam annyira jó tanuló,de úgy voltam vele,hogy megpróbálom a közgazdasági középsulit.Erre tegnap tudtam meg,hogy nem kerültem be,mert a gimnáziumba túljelentkezés volt,és akik oda nem kerültek be,azok közgázra mentek.Én pedig mezőgazdasági iskolába kerültem be,amit utálok :( átiratkozni pedig nem lehet,mert közgáz tele van :( ha 4 éves mezőgazdasági iskolát befejezem,akkor ugye mehetek közgazdaságira tovább,persze kell tennem különbözeti vizsgákat???Anyum totál kiakadt,kiabált,hogy milyen szégyen,hogy mezőgazdasági suliba járok,miközben az ÖSSZES barátnőm bekerült közgázra :( :( mit csináljak?válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 13. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Mostmár semmit.

Tanulni kellet volna.

2011. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől hajtassz, és jövőre átjelentkezel a másik suliba...Sokan váltanak nyáron sulit.
2011. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első év végén próbálj meg átjelentkezni, hátha kihullik egy-két ember.
2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

én a kereskedelmi suliba nem került be és nagyon elvoltam kenődve, de anyum nem kiabált ez miatt ő még örült is neki, hogy inkább csak sima érettségizősre vettek fel.


Helyedben én nem mennék mezőgazdasági suliba valahogy átiratkoznék másik suliba. Én nem tudom mit tanulnak az ilyen mezőgazdasági suliba de a neve miatt nekem nem is tetszik.

2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
remélem,hogy sikerül átiratkozni,ha lesz hely :( :( és szerintetek is ciki,hogy mezőgazdaságira járok ? :(
2011. júl. 13. 19:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy magadnak tanulsz, hagyjon békén...Átiratkozni nem lehet, mert tele van...Gondolom nem az összes Közgázos suli van tele :/
2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
élelmiszer ipari technikus :( a nevétől is rosszul vagyok
2011. júl. 13. 19:36
 8/21 anonim ***** válasza:

1 évet lejársz a mezőgazdaságiba /max. 2 évet/ a 9.-10. ugyan az mindenütt és akkor át tudsz évvégén iratkozni /szülöbeleegyezésével/ mert biztos lesznek akik megbuknak ott vagy átiratkoznak máshová és akkor felvesznek

esetleg ha van valami olyan tárgyuk amit nem tanultál / pl. van olyan suli ahol 9.be van fizika máshol csak 10.be/ abból különbözetit kell tenned

2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj azok az emberek is kellenek, akik odajárnak... Az sokkal cikibb ha nem is jársz suliba!
2011. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
tudom :( de belebetegszek a közgázba :(
2011. júl. 13. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!