Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a szóbeli...

Hogy sikerült a szóbeli érettségid?

Figyelt kérdés
Középszinten, hogy sikerült? rendesek voltak a tanárok?
2011. jún. 16. 09:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
irodalommal egy időben húzod ki a nyelvtan tételt is. azon van egy téma +1 feladat általában.
2011. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

hat ugye nyelvtanból van 20 tétel, húzol egyet, elmondasz róla amit tudsz, plusz még van hozzá egy feladat amit meg kell oldani :D

amúgy az angolt én is összelottóztam 58pontra :D

a magnóhallgatás elég gáz volt, ott 1 szót értettem a dayst :D

de ahol karikázgatni kellett, ott már csak tippeltem, és 6pontot összeszedtem :D:DD: (pedig A meg B volt, és vagy A vagy B vagy mindkettőt lehetett karikázni) szóval elég jó mákom volt

remélem szóbelin is jó tételeket fogok kihúzni :D

2011. jún. 16. 12:23
 23/42 A kérdező kommentje:
mondjuk kb. a terembe mindenki csak a másikat nézte magnó hallgatásnál hogy ti vágjátok ?!?!?! :D:D
2011. jún. 16. 12:25
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt volt nálunk is:D:D mindenki csak nézett és kérdezte h WTF?!?!:D
2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
Én is infó szóbelitől félek. Bár csak pénteken lesz jövőhéten, de a legtöbb tételről nem sokat tudok. :S Mondjuk csak választottnak kell, de nagyon nem kéne, hogy a szóbeli lehúzza 4-esre..
2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam.Hát mit mondjak.. nem vetett szét a tanulás..Semmit se tudtam, mégis tök jól sikerült:D Mindenki segített..Nem nagy cucc ez az egész:)
2011. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

az jó örülök neki ;D

remélem nekem is hasonló élményeim lesznek :]

2011. jún. 16. 18:57
 28/42 anonim válasza:

Na hogy sikerült? :) :)

Nekem hétfőn vagy kedden lesz, majd kiderül mikor kerülök sorra, és most tanulhatok mint egy hülye -.-'

2011. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

pénteken derült ki hogy hétfőn leszek :D

de osztálytársaim mondták hogy egyáltalán nem nehéz, de volt olyan is amelyik azt mondta hogy necces.. szóval kiderül hétfőn :|

2011. jún. 18. 13:47
 30/42 anonim ***** válasza:

Én is hétfőn megyek..

Németből még mindig nem tudok semmit..:D

Barátomnál volt olyan,hogy valaki csak annyit mondott,hogy "ja" amikor meg a végén megkérdezte a tanár,hogy szeretne e hozzáfűzni valamit,annyit mondott,hogy "nein".. És sikerült neki..:D

Remélem nálunk is hasonlóan lesz...XD

2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!