Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a szóbeli...

Hogy sikerült a szóbeli érettségid?

Figyelt kérdés
Középszinten, hogy sikerült? rendesek voltak a tanárok?
2011. jún. 16. 09:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Én is azokban reménykedem..De némettől meg informatikától már most félek..úgy utálom őket..
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

hat angolból úgy van h 117 pont a max írásbelin

tehát a szóbeli 33pontos

annak a 10%-a 3 pont, nekem annyi bőven elég a 3ashoz :D

infó nekem is a választott, de arról tuti elmakogok valamit :D

2011. jún. 16. 11:14
 13/42 anonim ***** válasza:

Végül is..németből is 3pont kell..Csak annyira gáz mikor ott ülök..és makogok..én képtelen vagyok németül normálisan beszélni..

Nekem az infó írásbelim nagyon rossz lett..és amikor megtudtam,hogy 26% teljesen boldog voltam..aztán kiderült,hogy az infot nézik ott ahová jelentkeztem..:D

2011. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

ühh az kemény :D

nekem 68 pontos lett az infó, elég gáz ahhoz képest hogy 4es 5ös voltam.. pl. a szövegszerkesztés ugyan úgy nézett ki nekem mint a példán, és vmi 24pontot kaptam rá a 40ből...

2011. jún. 16. 11:22
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Attól még jó az a 64 pont...Nekem is jó lenne:D

Bár igazából elég z is..:D csak lennék már túl a szóbelin..

És nem vagyok képes tanulni..iszonyat lusta vagyok..és irigylek mindenkit aki túl van rajta..:D

2011. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
ja..68..:D
2011. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

hát kb ugyan ez, most is elvileg nyelvtan tételt kellene olvasnom netről (mivel persze egyet sem dolgoztam ki :D:D) és ehelyett itt böngészgetek GYIK-n :D

hányingerem van a "tanulás"tól (csak attól ami nem érdekel)

2011. jún. 16. 11:31
 18/42 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak a nyelvtan van kidolgozva,mert kidolgoztuk órákon...De semmi más..:D
2011. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 16. 11:40
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

én holnap megyek, én az angoltól fosok a legjobban, az írásbelin összetippmixeztem vhogy egy 4est(nemtom hogy:D:D), de ahogy én képes vagyok angolul beszélni lehet h a 10% lesz a cél:D meg az a szókészlet ami nekem van...:D:D (anyázni mondjuk lehet jól tudnék:D:D)


infótól sztem ne parázzatok, nekem is az a választott, rengeteg olyan dolog van amit most így fejből tanulás nélkül is tudnátok


magyarból is nálam azért vannak rizikófaktorok:S

azt nem vágjátok h a nyelvtan rész h fog kinézni? a tételeket amit kaptunk valamilyen feladat alapján kell elmondani? v van abból is rendesen tétel?

2011. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!