Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a szóbeli...

Hogy sikerült a szóbeli érettségid?

Figyelt kérdés
Javítottál vele vagy rontottál? És egészében véve milyen lett az érettségid? Nekem nagyon jó lett a szóbelim, szinte 100%-os, fortuna vezette a kezem tételhúzásnál:)
2010. jún. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És összességében milyenek lettek neked? Én sajna csak jövő hét második felében megyek, szívesen túllennék már rajta.
2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

előrehozottakat csináltam

német összesen 93% szóbeli része 100,

info 92%, szóbeli 100 :)))

2010. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
enyém nagyon rossz.össze-vissza mondtam mindent ami eszembe jutott,nem volt logikai sorrend....a németnél póttételt húztam....teljesen leblokkoltam...pedig jó tanulok vagyok....asszem idén pá-pá egyetem.:(
2010. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Te is emelteztél németből?

2010. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
épp az,hogy nem.középszinten volt ez.és így visszagondolva,annyira könnyű volt pedig.és leblokkoltam.
2010. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Angol tavaly 80%, ez sajna elég gyengus, a többi mostani: matek 48%, töri 87%, magyar: 75%, közgáz-marketing: 83%. Ennyire futotta...
2010. jún. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!