Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt angol...

Hogy sikerült az emelt angol írásbeli érettségid? Hány százalék?

Figyelt kérdés
Enyém 90%... Főleg olyan kedves sorstársak eredményére lennék kíváncsi, aki anglisztikára felvételizik. :) De igazából meg bárkiére, mert kíváncsi vagyok... =)
2010. jún. 1. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ohh, na végre valaki! :) ELTE?

Enyém 95% lett. (Többi érettségid hogy sikerült, kb mennyi pontod lett?)

2010. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :) Bocsi, azt akartam kérdezni, hogy mennyi pontod LESZ, így összesítve :)
2010. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked, az szuper! :)

Nekem is 1. helyen ELTE van, de azt hiszem sorrendet módosítok, szerintem nem lesz elég pontom... Amúgy előreláthatólag, szóbeli eredményeimet 'megjósolva' 420 körüli pontom lesz. :)

2010. jún. 1. 16:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Öhm... :D Most nézem, Te nem mondtad, hogy Neked ELTE-e... szóval ELTE? :D:D
2010. jún. 1. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, ELTE :) Bocsi, csak úgy megörültem a kérdésnek (én is pont most akartam volna kiírni) hogy siettem :)


Hát, nekem -ha nem rontok a szóbelivel, ami elég valószínűtlen- akkor 461.


De szerintem csak azért ne módosíts sorrendet, mert lehet nem lesz elég a pontod...ha nem lesz elég, majd felvesznek a második helyre :) (Nekem az Károli amúgy..neked? És ha már itt tartunk, a harmadik a Pázmány)

2010. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

461? :O Na oké, tényleg kevés vagyok én az ELTE-re. :D

2.: SZTE, 3.: DE, 4.: PTE :)

Jó lesz nekem Szeged is azt hiszem... :D Te meg nagyon ügyes vagy, grat. még egyszer! =)

2010. jún. 1. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Köszi :) De erős a gyanúm, hogy majd rontani fogok szóbelivel...főleg az angoltól félek...hát, remélem, hogy azért 60 pontot nem fog emelkedni tavalyhoz képest :)


Én azért még bízom benne, hogy találkozunk ELTE-n :) (Feltéve, hogy engem egyáltalán felvesznek *kop*kop*kop*)

2010. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Téged ne vennének fel 461 ponttal? :D Akkor én eláshatom magam kb.... :D

Szerintem 60 pontot azért nem fog emelkedni a határ... Legalábbis REMÉLEM. :D

Valóban jó lenne egyébként, ha szeptembertől találkoznánk. ;)

2010. jún. 1. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Remélem tényleg így lesz, és max 10 ponttal fog emelkedni :) Akkor találkoznánk...jó lenne úgy kezdeni az egyetemet, hogy már ismerek valakit :)

2010. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem is felesleges 420 körüli ponttal temetni az ELTÉt..a statisztikákat és a tavalyi ponthatárt nézve 420-al símán reális még a bekerülés...nekem is 420-435 körül lesz, ha botrányosan elszúrom a szóbeliket, akkor 415...én még nem temetem, persze nyugodt sem vagyok :)
2010. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!