Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 23 tételt...

Meg lehet tanulni 23 tételt egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Igazából elég könnyű tételek, csak ki kell dolgozni őket. Remélem, nem futok ki az időből...
2011. jún. 11. 18:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kedvességet mindenkitől, aki nem a nyelvtanon pattog:) kedves utolsó, te biztosan maximálisan megérted, h mit és hogyan értettem:)sok sikert a vizsgákhoz, ha még vannak...
2011. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Úristen, de nagyra vannak itt magukkal egyesek. Nem, nem bölcsész vagyok és nem is egy nyelvb.zi, hanem építésznek tanulok, tudom, mit jelent éjszakákat fentmaradni néhány szakrajz miatt, de lehet, hogy csak én vagyok olyan hülye, hogy tanultam valamit az érettségire és így kerültem be az egyetemre. Úgy látszik, néhány zseni itt vígan lavírozta végig a 4-5 év középiskolát, de én a főváros második legjobb gimnáziumában tanulva sajnos nem mondhatom el, hogy tanulás nélkül meg lett volna az ötösöm egyes tantárgyakból. És igen, szóbeli érettségire is készültem, mert olyan tanáraink volt magyarból és töriből, hogy akin a bizonytalanságot látták, máris elhúzták. Bár egy vidéki, gyenge középiskolában valószínűleg ilyen problémák nem állnak fent, úgyis be lehet nyalni magunkat tanulás nélkül is a tanároknál.
2011. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
megyeszékhely elit gimnáziumába jártam. csókoltatlak:D
2011. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
A megyém második (de lehet, hogy első) legjobb gimijébe jártam, ami egyben az ország egyik legjobb kéttannyelvű gimnáziuma. Arról pedig nem tehetek, hogy mivel kultúráltan viselkedem, és tisztelettudó vagyok bírtak a tanárok. :-P
2011. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
am 54%os, csak mondom, az alázat és a tisztelet megadása nem egyenlő a s.ggnyalással...
2011. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

17:02

Őőőő, vidéken ugyan ezt mondják a pestiekről, szóval nyugalom.

A nagybirtokos paraszton meg mit értesz te amőba? :D

2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kedves 54%-os most meg akarsz sérteni? Nem fog menni, én büszke vagyok arra, hogy vidéki vagyok, ja és paraszt családból származom, erre is büszke vagyok. Az ilyen fennhéjázó pesti panelproli, vagy burzsuj újgazdag, mint te sohasem fogja megtudni, hogy milyen érzés, amikor a saját földeden megtermelt zöldséget, gyümölcsöt, bort fogyasztod. Le lehet nézni minket, de a munka nem szégyen. Ráadásul nélkülünk éhen halnátok. Apropó érik a cseresznye, te megveszed X forint/ kiló, én meg annyit eszem belőle ingyen, amennyi jólesik.

Ami pedig a tanároknak történő nyalást illeti, ne magadból indulj ki.

2011. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
54%-os, hisztizz a helyesírásomon, de sokadgenerációs értelmiségi családom van. senkinek nem nyaltam soha... lehet, h kellett volna, akkor nem síkhülyéz le vmi kétagysejtű építészpalánta. remélem a tervrajzokkal is ennyit foglalkozol, mint mások írásmódjával... ne pazarold ránk a drága idődet, még a végén a fejedre dől a terved...
2011. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A ti fennhéjazásotokból kezdtem el írni a véleményemet:) Továbbra is fenntartom, és nem bírom az ilyen kis okoska orvosjelölteket, akiknek lerí a szövegükből, hogy azt hiszik, ők sz.rták a spanyolviaszt, csak mert bekerültek a nem tudom milyen orvosi egyetem nem tudom milyen szakára és ők milyen kiemelkedően okosak, a többiek pedig csak buta bölcsészek, akiknek értéktelen diplomájuk lesz. Az persze nem gáz, hogy Corvinus vagy BME egyes szakára bekerülni nehezebb, mint az orvosira. És annak ellenére, hogy a Belváros szívében nőttem fel, elit környéken, fele olyan nagyképű nem vagyok, mint ti, kis okoska "orvos"jelöltek, akik a begyepesedett életükben, a kis falujukban tudnak érvényesülni és máris zseninek érzik magukat.
2011. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
54%-os a bölcsészes beszólást először is a te nyelvtan barbárkodásod váltotta ki. Másrészt mi csak annyit jelentettünk ki, hogy ennyi idő alatt lazán meg lehet tanulni ötösre az anyagot és ezt a saját példánkkal igazoltuk. Harmadrészt ki a fennhéjázó? Te gyakorlatilag le vidéki parasztoztál minket, a kollégát lehülyézted, azzal rágalmaztál, hogy seggnyalással szereztük az érdemeinket, és mi vagyunk a fennhéjázók. Te gyakorlatilag az összes vidékit lenézed parasztnak titulálod és mi vagyunk a fennhéjázók és a nagyképűek?! Szép! Részemről a vita lezárva, mert ha folytatni akarnám kénytelen lennék lealacsonyodni a te szintedre, arra pedig nem vagyok hajlandó.
2011. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!