Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 23 tételt...

Meg lehet tanulni 23 tételt egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Igazából elég könnyű tételek, csak ki kell dolgozni őket. Remélem, nem futok ki az időből...
2011. jún. 11. 18:05
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:

23 óra alatt is...

1 hét alatt pedig kényelmesen

2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:15


ne okoskodj!


Egy jobb képességű diák simán meg tudja tanulni, bár tényleg tantárgy függő!

2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miből, és hogy hányasra? Ha ötösre hajtasz és ki sincsenek dolgozva, akkor aztán nagyon vért kell majd izzadnod. Kettesre meg simán menni fog, ne is dolgozd ki, olvasd el egyszer...feltéve ha ez jó neked :D
2011. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Te ne okoskodj, ugyanis nem hiszem el, hogy ennyi tételt meg tudsz tanulni egy nap alatt úgy, hogy kiválóan el is tudd mondani. Kettesért elég elolvasni párszor, de nem hiszem, hogy mindenki csak annyira hajt.
2011. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy most kezdődnek a középszintű szóbeli érettségik és gondolom, a kérdezőnek valamelyik érettségi tantárgyból kell felkészülnie 1 hét alatt. Az meg azért nem mindegy, hogyan sikerül.
2011. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Ja. Előrehozott lesz, angol civilizációból. Nem egy nehéz tantárgy, csak van néhány hosszabb tétel.
2011. jún. 11. 21:38
 17/40 anonim ***** válasza:
54%os, orvosira járok, és ahogy látom egy másik válaszadó is:) kedvesem, gagyi tárgyból sok is ennyi idő... 4-5 napod van egy kollokviumra, ami klasszisokkal több, mint egy közép szóbeli ehhez képest röhelyesen kevés anyaga... lazán meg lehet csinálni. lehet, h nem is mi vagyunk okosak...
2011. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
nekem másfél hét alatt kell megtanulni kb 50 tételt, és szerintem menni fog. :) rá kell szánni az időt most már aztán. :D
2011. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Az angol civilizáció semmiség, ne félj tőle. :) Én vagy 4 éve csináltam, az osztályban majdnem mindenkinek ötös lett. Ha kicsit is odafigyeltél az előző pár évben, tanulás nélkül is kihozod négyesre.
2011. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
44%
Orvosira jársz, de látom, írni nem tudsz. RöheJes:))) Na ilyen képességű orvostól mentsen meg az Isten.
2011. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!