Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 23 tételt...

Meg lehet tanulni 23 tételt egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Igazából elég könnyű tételek, csak ki kell dolgozni őket. Remélem, nem futok ki az időből...
2011. jún. 11. 18:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
igen, nyilván a tegnap esti elírásomba hal majd bele a kedves beteg...-.- legalább nem fogok sültkrumplit lapátolni az értéktelen diplomámmal... ez azért vígasztal. kedves kérdező, jó tanulást és sikeres vizsgát:)
2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
52%
Mármint vigasztal, nem?:D Istenem, de síkhülye vagy.
2011. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
jó, hülye vagyok... inkább leülök és nyelvtant tanulok, az megvéd az orvosi műhibáktól... 54%-os, csak egy javaslat: lovagolj kevesebbet ostobaságokon, talán hasznos tagja leszel a társadalomnak...
2011. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
ja, és láthatóan süt belőled a segíteni akarás... szívből kívánom, h szorulj rá egyszer igazán egy hibásan író orvosra. akkor meglátjuk, h kinek mi az első...
2011. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Hasznosabb, mint te. Ha olyan okos lennél, felfognád, hogy az érettségire való felkészülés nem ugyanazt jelenti, mint az egyetemen való vizsgázás, mert ott elég a kettes, már bent vagy, de ő még csak gimis, az érettségije dönti el, hogy mehet-e tovább, ha szeretne, nem hiszem, hogy elég lenne neki 1-2 nap ahhoz, hogy jól tudjon érettségizni és fel is vegyék valahova. Könnyen beszél az, akit már felvettek.
2011. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Na, szóval már ilyeneket is kívánsz, hogy legyen szükségem orvosra úgy igazán. Ilyen egy igazi orvos, tessék megbecsülni! Én meg remélem, nem kapod meg a diplomádat és hamarosan kiszórnak, mert olyat nem engednék praktizálni, aki másoknak egészségügyi problémákat kíván csak azért, mert nem tetszik a véleménye. Bár ezekután azon sem csodálkonék, ha a jobbmódú kisebbséghez tartoznál, azok szoktak átkozódni.
2011. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
drágám, ugye most nme akarod egy egyetemi vizsga sok száz oldalas tananyagával összehasonlítani az összesen 23 kb 2-3 oldalas átlagtételt?? %-osan sok vizsgám 60 körül 2-es... emelten ez bőven ötös. mint a kérdező is írta, ezek könnyű tételek. van rá egy hete. ha nem cseszi el az idejét, akkor pár nap intenzív készüléssel hatalmas ötösre felel. érdekes, nekem is maximum pontosak lettek a szóbelik, pedig a középszintű érettségikre nem erőltettem magam... nem állítom, h okos vagyok, de nem is beszélek ilyen stílusban emberekkel, mint pl te, kedves 54%-os... és bocsáss meg, h a vizsgaidőszakom közepén pihenésképp válaszolok, nem a helyesírás az első, ami a szemem előtt lebeg. igyekszem inkább a legtöbb tudást megszerezni a legrövidebb idő alatt, h a magadfajtákon segítsek a jövőben, kb éhbérért. ÉN kérek elnézést. a helyesírásom bizonyára hibás több helyen, ami tuti, h azért van, mert síkhülye vagyok, nem azért, mert mást tartok fontosnak... nyilván ostoba vagyok, h száz oldalakat tanulok meg pár napon belül és a hibátlan érettségi szóbelik is ezt bizonyítják...
2011. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A magamfajtákon nem kell segítened, ugyanis én nem mennék el ilyen proli, buta, ámde beképzelt orvoshoz, a pénzemért már megválogatom a magánorvosaimat. Bár mint mondtam, te valószínűleg nem kapsz diplomát, ha egyszer is meghallják, hogy egy emberrel elkezdesz átkozódni:)) A helyesírás pedig nem kedv kérdése, az magától jön, jobb esetben az ember már általános 2. osztályában megtanulja.
2011. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

12:20

Te aztán egy idegesítő fazon vagy remélem tudod. Trololololo

2011. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Kedves 54%-os az irigység nem szép dolog. Attól, hogy te megmaradtál a másodikos szinten, és a nyelvtanon kívül máshoz nem értesz, az egyéni szociális probléma. A nyelv egy képlékeny dolog, ezért ilyen apró nyelvtani hibákon csak a szakbarbárok rágódnak, meg az olyan szánalmas alakok, akik normális érvek híján másba nem tudnak belekötni.

Ami az érettségit illeti, én hét tantárgyból érettségiztem, négyből kellett közép szóbeliznem, a közép szóbeli közel száz tételére egy hét alatt készültem fel. Kitűnő lettem. Ha kell be tudom scannelni az érettségit is. A történelem és a magyar olyan szinten szánalmasan könnyű, hogy NULLA plussz tanulással csak forrásból és az órai emlékekből lazán össze lehet szedni a négyest, annak aki van olyan szellemi szinten, hogy érdemes számára egyetemre menni.

Továbbá egy egyetemi tétel reál szakon nehézségben fényévekre van egy humán tárgy érettségijétől. Nálunk orvosin nem lehet kamuzni, mint a bölcsészeknél, itt vagy tudsz valamit, vagy nem. Vagy tudod a képlet, enzim, gyógyszer nevét, vagy nem. A kettes pedig átlag 60 %-tól kezdődik, írásbelin. Szóbelin pedig vagy tudod a tételed, és kapsz egy egyesnél jobb jegyet, vagy nem és akkor megbuksz. A kettes é a négyes között többnyire csak a szerencse a különbség, az ötös pedig már inhuman kategória.

A kollégának pedig kitartást, és sok szerencsét kívánok!

2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!