Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki most kezd el tanulni érettségire? Mennyire esélyes? :'D

Figyelt kérdés
Töriből megyek emeltre, és bioszból középre. Tavaly érettségiztem, de nem vettek fel ELTE pszichológiára, így kihagytam egy évet. Teljesen kiestem a ritmusból, sokat felejtettem, és csak úgy eltelt az idő. Alap tudásom van ezekből a tárgyakból, szóval bőven nem nulláról indulok, de... Van értelme egyáltalán elkezdeni? El vagyok keseredve, és nagyon haragszom magamra, mert mások okosnak tartanak, elvileg simán meg kellene tudnom csinálni...:(
2011. ápr. 2. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, én a matekkal kinlódok már február óta, aztán mégis mindíg itt cseszem el a napom.


Néha olyan bárgyú, néha meg az istennek se jövök rá hogy mi miért és hogy és legjobban ezta hülye kötött formális gondolkodásmódot utálom, hogy azér is azt kell csinálni mert arra kapod a pontot.


Na és ha én másképp jutok el a megoldáshoz akkor mi van?

2011. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is idén emeltezek de én sem vittem még túlzásba a tanulást.Persze h van esélyed én pl a magyar történelmet tanulom meg teljesen és egyetemesből meg amennyi időm marad. Az érettségi 60%-a magyar történelem, esszéknél is kitudod úgy választani hogy 3 magyar és egy egyetemes esszé. Illetve az érettség 60%-a koraújkori,újkori.

Ne add fel pont most kell ráhajtani mert még 1 hónap múlva a fejedbe lesz, de pl ha negyon hamar kezdesz rá tanulni szerintem elfelejtenéd egy részét.

L19

2011. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Na és ha én másképp jutok el a megoldáshoz akkor mi van?"

Akkor semmi nincs, ha matematikailag helyes a megoldás, akkor ugyanúgy el kell fogadni, akár benne van a megoldókulcsban, akár nem.

2011. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!