Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki íratta már meg szakdolg...

Valaki íratta már meg szakdolgozatíró céggel a szakdoliját?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2009. febr. 22. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Bolognais vagyok, 60 oldal + függelek a szakdolgozat. Viszont, aki nem maganak irja meg, az szerintem hülyeseg. Igaza van annak, aki azt irta, hogy összekeveritek a közepiskolat a felsöoktatassal. A ti döntesetek, hogy egyetemre, föiskolara akartok jarni, es meg azt is megvalaszthatjatok, hogy mit akartok tanulni, illetve a szakdolgozatban miröl akartok irni... Nevetsegesnek tartom, hogy pl az is ugyanugy lehet orvos, aki nem irja meg a szakdolgozatot, meg az is, aki megirja maganak... vicc... remelem csak olyat müthet, aki szinten nem irt szakdolgozatot :)
2009. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Remek... bele se merek gondolni, hogy majd egy olyan építész építi meg a házam, akinek gőze sincs a szakmájáról... egy olyan orvos gyógyít, aki mással íratja meg a szakdolgozatát... és még folytathatnám. Velünk a beiratkozáson közölték, hogy ez főiskola, nem középsuli, nem érdekli az iskolát a kifogások sorozata, nem ők kérték, hogy menjünk, de ha már itt vagyunk, akkor legyünk méltóak arra, hogy azon a főiskolán tanulhassunk.

Nekem nem lenne képem megíratni mással a szakdolgozatomat, szeretem azt a hivatást, amit tanulhatok és számomra nem lesz nyűg megírni azt a dolgozatot.

Akinek meg nyűg, az iratkozzon ki. Ilyen szakemberekre nincs szükség.

2009. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszett a feladat, 40 helyett 120 oldalnál is csak az idő miatt álltam meg :))))
2009. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11:27-es: az orvosok felől nem kell aggódnod mert azt véresen komolyan veszik a hallgatók, tanárok egyaránt. Nálunk az egyetemen a diákok csak azért képesek 600ezret kiadni egyetlen májért (illegálisan) hogy otthon a pincében varrogassák a záróvizsga előtt gyakorlásképpen... szóval az orvosok felől nyugodt vagyok :D (amíg élek. mert amint meghaltam szedik ki a májam :D)
2009. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM akarok állás foglalni:)


Viszont a kérdés nem az volt,hogy nektek mi a véleményetek,hogy erkölcsileg helyes-e,hanem az,hogy MIK A TAPASZTALATOTOK?


Csak ennyit akartam:)

2009. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl. mást bíztam meg. De nem céggel, hanem magánszeméllyel írattam - nézegettem a szakdolgozatíró csapatokat, de ez olyan "lelketlen", nem tudom, ki írja, ráadásul a "cég" a közvetítésért nyilván leakaszt valamennyit - nekem sokkal tisztább volt közvetlenül megkeresni valakit és vele megíratni. Maximálisan meg voltam elégedve, megírta a vázlatot, amit én egyeztettem utána konzelensemmel. Végig tudtam kérdezni, így a védésre is fel tudtam készülni. Fizetnem csak utólag kellett, mikor már kész oldalakat kaptam - illetve volt valamennyi előleg a vázlatért, már nem emlékszem pontosan, de nem túl sok. A dolgozat pedig jeles lett.

Most sem döntenék másképp.

2009. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cèggel soha ne!!?! Átvernek. Hitegetnek, nem hozzáèrtő embereik vannak. Elhihetitek. Próbáltam. Sajnos meló mellett igènybe vettem a szolgáltatást. Bár ne tettem volna.
2017. jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

A fenti válaszolóknak melyik céggel volt tapasztalata?

Illetve kinek van bármilyen tapasztalata cégekkel?

(Lehet privátban is.)

2018. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is céggel próbáltam.. Sajnos. eltűntek az előleggel, többé nem volt válasz a leveleimre. Keress valami normális magánszemélyt:)
2020. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!