Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki íratta már meg szakdolg...

Valaki íratta már meg szakdolgozatíró céggel a szakdoliját?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2009. febr. 22. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

OFF:

Bocs, de miért nem írod meg magadnak? KOmolyan kiváncsi vagyok rá.

2009. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szívem szerint én is mással íratnám meg...Indok: oktatás nulla, elvárások hatalmasak. (És ez nem főiskola, nem egyetem...technikusira "járok")
2009. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

a nővérem egy magánemberrel íratta meg, nem céggel.

a szakdolgozat pedig megfelelt, semmi gond nem volt vele.

2009. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Az első hozzászóló vagyok.

Időtök nincs? Vagy kedvetek? Ha nincs kedv, miért jártok oda?

Ezért süllyed a színvonal, mert ilyet megtehetnek és megtesznek a diákok.

2009. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Én nem tehetem meg, de megtenném. És szerintem nem a diákok színvonala csökken, inkább az oktatásé...na jó, ahogy elnézem a nálam fiatalabb diákokat...no comment :S De ami nálunk folyik mint oktatás az egy vicc. A tanárok nem tudják mit kéne tanítaniuk, nem is oktatnak normálisan, 5 tanárból max egy tud tanítani...1 hónapja derült ki, hogy a 3 éves képzésünkből kimaradt egy olyan tantárgy ami vizsgatantárgy lesz...kb 4 hónap múlva vizsga...ennyi. Szakdolgozat? Azt se tudom mit is írjak bele...csak azt szajkózzák, hogy ekkor meg ekkor van a határidő. De közbe nem tanítanak semmit...De ez csak az én iskolám, lehet csak ez épült le ennyire durván.
2009. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulim is viccosztály. Az egyik vizsgámon kérdezett a tanár, mondtam hogy nem tudom, erre ő: na akkor négyes.

Másik vizsgám: felkérdezte az egész jegyzetet egyikre se tudtam válaszolni (nem volt időm tanulni, elkönvyeltem hogy nem lesz meg a tantárgyam arra a félévre) erre a tanár elkezdte kérdezni hogy 1 liter hány deci meg 1 tonna hány kiló.... és átengedett hármassal mert "szépen feleltem".... ja, csaj vagyok de nem vagyok túl szép meg duci vagyok, szóval mielőtt kitalálja valaki hogy csak amiatt engedtek át, elmondanám hogy ez másoknál is így müködik....

És ez csak két példa, a többi tantárgyam is ilyen!

2009. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a félreértés itt, hogy az egyetem nem középiskola. Nem egy kötelező anyag van, amit a tanárok igyekeznek belédverni. Az egyetemen a LEHETŐSÉGET kapod meg arra, hogy valamilyen egyedi tudást szerezz. A lehetőséget pedig neked kell kihasználni, tehát az izgalmas órákra bejárni, a tanárral konzultálni, a hasonló érdeklődésű diákokkal tankört alapítani stb. Minden hülye el tudja végezni az egyetemet, a tanároknak különösebben nem érdeke, hogy megbuktassanak. A lényeg az, hogy te magad mit tudsz kihozni az ott eltöltött időből.


Tehát szakdoliíró céggel egyszerűen nem érdemes foglalkozni. A bírálókat nem nagyon fogja érdekelni a dolog hiszen úgyis magaddal tolsz ki, őket nem fogja zavarni, hogy nem te írtad. Te viszont így nem tanulsz semmit.

2009. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt nem merném bevállalni, hogy mással íratom meg, nem éri meg a kockázatot, hogy a tanár rájöjjön, hogy hoppácska... mivel a témavezetővel minden apró részletet kivesézek, hogy mi, hogyan, hova kerüljön a szakdogába, így ha mással íratnám meg, akkor is rizikós lenne. mi van, ha nem vesz figyelembe vmi egészen apró kis részletet?

nekem ez nem érne annyit, hogy még plusz egy szemesztert itt szarakodjak az egyetemen, csak mert a cég elcseszett nekem vmit, a tanár meg szégyenszemre visszahajítja a dogát.

amúgy is, nem tudom a bolognaisok mit sírnak: nekik, velünk régi képzésesekkel ellentétben egy 20-30 oldalas diplomamunkának alig nevezhető vmit kell csak leadniuk.

2009. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

egyre kevesebb a diák és sokkal több a közepes nivójú egyetem,főiskola.

ezért szinte tilos kirugdosni az embereket, az ilyen helyeken. mert az iskola léte,és a tanár állása a tét!!

2009. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

bolognais vagyok. 40 oldal a szakdoga

záróvizsga pedig gyakorlati jellegű, tehát tanulni is kell hozzá, de kreativitás, fantázia, és alkalmazási képesség is...

ma néztem a végzősökét és így tényleg nem tűnt vészesnek - nekem.

de itt derül ki ebben tényleg, hogy csak magolással nem megy semmire az ember egyetemen

2009. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!