Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások! Ti hogy...

Középiskolások! Ti hogy fértek el olyan kis táskákban, amiket iskolába hordotok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én speciel nagy hátizsákkal járok suliba, de akik nálunk kis táskát hordanak, azok a cuccaik nagy részét a szekrényben tartják (zárhatós, egy vagy két ember van egyben).
2011. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A cuccok egyik felét én, a másik felét a padtársam viszi, és egy könyvet stb. használunk órákon. Persze csak olyat, ami nem munkatankönyv.
2011. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én az olyan táskákra gondolok itt, amik nem iskoltáskák, hanem pl.: [link]


Ilyenbe hogy fér bele pl 5 füzet, kb ugyanennyi v több könyv, tolltartó, stb?

2011. febr. 27. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen táskába nehezen. Legfeljebb ha egyetemre jársz akkor fér el ilyenbe a cuccod. Én is rendesen hátitáskával jártam abba belefért minden, vagy volt olyan könyv amit bent hagytam a suliba egy zárható szekrényben.
2011. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egyetemista vagyok, és kb ekkora méretű tatyót használok...csak meglepő, h sok 15-16 éves kis csajszi is elfér ekkora táskában:D
2011. febr. 27. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a könyveimet csak ritkán hordom, mert úgysem használjuk órán, a füzeteim meg vékonyak, szóval simán elfér minden egy ekkora táskában.

18/l

2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban van mindenkinek egy kulcsos szekrénye illetve osztályonkétn egy hatalmas polc. Itt lehet tárolni a könyveket és csak azt viszem haza amiből tnaulni kell. Magyarul könyveket soha, füzetből tanulok, ami kb 3-4 db/nap így simán elfér a kisebb fajta táskákban is.
2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az iskolában a padomban tárolom a könyveimet, füzeteimet, csak azokat viszem haza, amikből éppen tanulni kell.
2011. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!