Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon menne a dolog? Humán...

Vajon menne a dolog? Humán vs. Reál

Figyelt kérdés
Én alapból humán beállítottságú vagyok, nincs gondom a számolásokkal stb. szeretem és elég nyitott is vagyok új okosságokra. Viszont nem annyira ment a fizika meg a magasabb matek ( igaz nem is érdekelt gimiben), van egy szak ami viszont érdekelne, ilyen megújuló energia tervezés és menedzsment amiben van minden kis gazdasági kis mérnöki cucc és szoc tárgyak (ez ugye evidens, hogy menne).... vajon képes lennék megcsinálni? Mennyire lehet átállni, egy humánosnak félig reálos szakra, mondjuk úgy, hogy érdekel a dolog. Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 23. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy menne!

Minden agyban és akaratban dől el..

Végképp, hogy matekból és reál tárgyakból sem voltál gyenge, csak kevesebb figyelmet fordítottál rá. Biztos lesznek a leendő szakodon olyan tárgyak, amik majd kicsit megszadiznak, de ilyen mindenhol van:)

Hajrá!

2011. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de komolyan!
2011. febr. 23. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán menni fog, egyetem előtt én is aggódtam, mert középsuliban 3-as, 4-es voltam végig matekból, ehhez képest 4-est kaptam analízis vizsgán. Fizika az sokkal szívatósabb, de tanulással ugye mindent meg lehet csinálni :)
2011. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!