Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bejutni a jogi...

Van esélyem bejutni a jogi egyetemre?

Figyelt kérdés
Református szakközépiskolába járok, 4,3 az átlagom. 5-ös vagyok magyarból és töriből is. Emelt szinten érettségizek töriből és nyárom leteszek egy középfokú nyelvvizsgát.
2011. febr. 20. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is szorgalmasan tanulsz, akkor persze, miért ne, ez nem egy olyan dolog, ami lehetetlen és ezer emberből csak egynek, ha sikerül. :)

Hajrá!

2011. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, van esélyed, sőt, biztos vagyok benne, hogy menni fog!:)

Én sajnos úgy vagyok ezzel a továbbtanulással, hogy van, amikor van kedvem, van amikor nem... és ez az ingadozó lelkiállapot már megőrjít.


Adok egy olyan tanácsot, ami talán segít:


A nyáron járj el hetente legalább egy tanárhoz, hogy felkészítsen az összes eddigi anyagodból...

Történelem, irodalom... az az feladja, és neked 1 heted van mindig felkészülni az adott pl. 5-6 témakörből, vagy adj isten több anyagrészből(teher alatt nő a pálma).


Azért mondom ezt, mert én is így fogok tenni nyáron, ugyanis a suli mellett legtöbbször nem bírsz az adott célodra 100%-ig koncentrálni. Így viszont edzheted magadat... sosem lehetsz elég biztos benne, mennyire tudod, úgyhogy csak hajrá...:)

2011. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!