Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok körében ki...

A mai fiatalok körében ki számít STRÉBERnek?

Figyelt kérdés
én kiváncsi lennék rá...
2011. febr. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki a tanulás javára élményekről mond le.. megvan az arany középút itt is.
2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát, elég bonyolult kérdés... van, ahol már azért strébernek tekintenek, mert jegyzetelsz, részt veszel az órán. Vagy ahogy az előző mondta, ha minden idődet a tanulásra fordítod. Ha eljársz bulizni, és néha adsz magadnak egy kis szórakozási lehetőséget (a számítógépes játékokon kívül persze) akkor maximum poénból fognak stréberezni.
2011. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

inkább irigységből:D

engem például azért strébereznek le,mert általában jók a dogáim,de ugyanúgy benne vagyok minden szórakozásban,programban,szal csak irigyek:D

2011. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a nyóc :)osztályt bukás nélkül járod ki.
2011. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval értek egyet, az, aki sehova se jár a barátaival (ha vannak neki) és tényleg már idegesítően sokat tanul. Nincsen szociális élete.


De az igazsághoz hozzátartozik, hogy valamilyen szinten "strébernek" kell lenni, hogy valaki bekerüljön egy jó egyetemre vagy főiskolára. (Persze ha nem halmozottan hátrányos helyzetű, kisebbségi, diszlexiás és tsai).

De tényleg van egy arany középút, azt érdemes megtalálni:)

2011. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapság már mindenkit lestrébereznek, akit kicsit is érdekel a tanulás, vagy csak könnyen tanul, és jó dogákat ír.

Sőt, már az is stréber manapság, aki nem sík hülye matekból...

2011. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!