Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol nézhetem meg, hogy idén...

Hol nézhetem meg, hogy idén miből érettségiznek a fiatalok?

Figyelt kérdés
Mi az oldalnak a neve ahová felteszik az idei érettségi kérdéseket?
2011. máj. 2. 07:35
 1/9 Silber ***** válasza:
Az om.hu oldalra szokták felpakolni, természetesen csak a vizsga lefolytát követően.
2011. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy elkezdik írni és akkor már lehet tudni??
2011. máj. 2. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék rá. Eddig úgy volt hogy pont 8 órakor az m2-n elmondták a tételeket. Viszont most nem mondták, pedig én is megnézném.
2011. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen tételeket? Írásbelin nincsenek tételek.

Akkor tudod meg a feladatokat, ha megkérdezel egy érettségizőt, aki már befejezte, és emlékszik rá.

Hírportálokra szokták ezeket beírni, pont úgy, hogy a szerkesztők megkérdezik a vizsgázókat, vagy a vizsga után elmennek a tanárhoz, aki esetleg megmutatja nekik.

A hivatalos feladatlap csak másnap lesz fent, minden esetben.

2011. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

om.gov.hu, egy nap késés.

A magyarból a szokásos használhatatlan egyszerűsítéssel már bemondta a Kossuth rádió, de persze csak a szerzők nevét, ami semmire sem jó.

2011. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tévében meg a rádióban utoljára 2004-ben olvasták fel az írásbeli feladatokat...
2011. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hohohohorgász válasza:
nem úgy van hogy origo-n vagy valahol felrakják hogy mikről lehet írni az érvelésnél, novella, vers összehasonlítás? Vagy kossuth-rádióban bemondják? vagy ez már megszűnt? mennyire részletesen mondják be hogy mikből lehet váalsztani?
2012. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hohohohorgász válasza:
És mikor mondják be/írják ki? én úgy tudom hogy 8-tól már kint van.. jó lenne tudni hogy a fiam miről kell hogy írjon, ne izguljam magam halálra:)
2012. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy 2004-ben olvasták be utoljára, akárhányszor kérdezed! Lezárt borítékban viszik ki az iskolákba, és a fiad majd elmondja, ha hazaért.
2012. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!