Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azoknak, akik most érettségizn...

Azoknak, akik most érettségiznek! Vélemény?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok az idei érettségiről? Nehéz volt?
2011. máj. 31. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak az infóról tudok nyilatkozni:D igaz h előrehozott,de nem volt olyan nehéz,viszont figyelmetlenségi hibáim voltak rendesen 100 pontot értem el a 120ból.a szóbeli viszont nagyon kemény lesz:/ tartok tőle nagyon:/
2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bumbi02 ***** válasza:

nem volt nehéz. csak a németben voltak húzos feladatok.. a magyar szövegértés nem bonyolult szinte sose, a szövegalkotás pedig csak attól függ hogy 4 év alatt megtanultál-e verset elemezni.

a matek az elég egyszerű volt idén - elég sok olyan feladat volt amit egy 8.as megoldott volna - , történelemről nem tudok nyilatkozni sokat, mert emelten voltam, de ott is volt 2-3 ingyen feladat amiket bárki megoldott volna aki járt középiskolába 4 évig.

a németnél idén is elég nehéz volt a hallásértési feladat, sokan buktunk azon pontokat. más dolog h én a többi részén is, mer nem értek a némethez annyira xD

2011. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magyar: könnyű volt

matek: voltak nehéz, összetett feladatok és voltak meglepően egyszerűek is

töri: a teszt része vicc volt, az esszék közül pedig sok egyszerű volt

német: nagyon könnyű volt, hibátlan lett, de a magnó pedig nagyon durva, az jól levitt

biológia: könnyű volt.:)

2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kémia kemény volt :/
2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!