Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukám kiírathat a suliból...

Anyukám kiírathat a suliból ha még egy hónap kell hogy 18 legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok idegileg. Eléggé kivagyok borulva. A suliba néhányan elérték hogy idegileg tönkre menjek. Egyébként se vagyok az a lelkileg erős típus. Szóval már nem járok be viszont még csak 1.5 hónap múlva leszek 18 éves. Ha bemegyünk kiírnak ha anyukám irat ki. ugye erővel nem tarthatnak ott. Főleg nem arra az egy hónapra. Végül is úgyse mennék be. Nem volnék rá képes.
2009. febr. 3. 16:45
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
"nem igazán tudhassátok"--> Talán nem kellene otthagyni a sulit, ha nem tudsz írni...Lényegesebb kérdés: ha ennyire rossz volt évek óta, akkor mért vártad meg, hogy idegroncs legyél??? Erre az ókorban zseniális megoldás született, neked is javaslom figyelmedbe; Taigetosznak hívták. A problémákat megoldani kell, nem elmenekülni, amúgy meg nemsokára érettségi szünet is lesz nálatok, gondolom én. Szval ne légy nyuszi!!!
2009. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha sosem becsült meg senki, akkor magadban (és édesanyád nevelésében) keressed a hibát.

A menekülés szánalmas dolog, nem vagy már gyerek 18 évesen, akármikor is lesz vagy nem lesz az érettségid.

2009. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom ha nem lehet normálisan bunkózás nélkül válaszolni akkor minek irtok. Nem kötelező. Pont az olyan emberek miatt hagyom ott a sulit mint ti vagytok. Nagyképűek és beképzeltek. Ha valaki hibázik egyből gúnyoljátok, lenézitek. Ehhez értetek. Több választ nem várok ilyen emberektől.
2009. febr. 9. 16:51
 24/29 anonim ***** válasza:
"Kedves" Kérdező, te nem látod át, hogy mindenki segíteni akar neked! Meg mi az, hogy olyanok miatt, mint mi?! Beképzeltek, nagyképűek vagyunk?! Te meg szánalmas! A saját gyengeségedért ne másokat okolj! Azért vagy ember, hogy kerekedj felül a problémáidon! Ha már itt feladod, mi lesz veled később?! Lehet lepontozni!
2009. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Keress másik sulit, ez nagyon fontos! Hidd el, hogy a későbbiekben meg fogod bánni, hogy most feladod (ha feladod). Tudom most könnyű menekülni, vagyis azt hiszed. De később sokkal rosszabul fogod érezni magad és arra fogsz gondolni, hogy "minek is hagytam ott a sulit annak idején" (majd ha már családot kell eltartanod, de nem kapsz rendes munkát, mert még érettségid sincs). Ne add fel, halassz 1 évet, és akkor jövőre máshol bizti sikerülni fog. Esetleg keress fel egy pszichológust/pszichiátert, hogy segítsen neked ezen túljutni. Én nagyon szorítok neked, és hidd el minden megoldódik majd. Csak kitartás kell hozzá.
2009. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Szerintem fölösleges több választ írnotok. Már döntöttem és kész.
2009. febr. 10. 17:08
 27/29 A kérdező kommentje:

De nem adom fől soha nem adtam föl. Keresek sulit tanulni fogok. Csak pihenésre van szükségem. Itt mindenki segíteni akar? Azzal hogy az orrom alá dörgölik hogy gyenge vagyok.

Én nem vagyok az csak fáradt és elegem van. Nem tartom hibásnak magam mert nem lettem olyan mint a többiek. Nem vagánykodok nincsenek jó dumáim nem teszem magam. Ők nem fogadtak el így én meg senki kedvéért nem változom meg.

2009. febr. 10. 17:12
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdeztél, mi válaszoltunk.

Nem gondoltuk, hogy sok-sok bólogatást szerettél volna őszinte vélemények helyett, lévén, hogy már döntöttél. Bevallom- anélkül, hogy bántani szeretnélek- ez sem arra utal, hogy a többiek ok nélkül nem kedvelik a társaságodat.

A döntésedhez ezzel együtt sok szerencsét kívánok!

2009. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Csak közölni szeretném úgy döntöttem gyereket szülök anyukám is bele ment és a barátom is nagyon akarja.
2009. márc. 8. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!