Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás kérdés: pontok,...

Továbbtanulás kérdés: pontok, duplázás, stb. (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy most 10.-es vagyok...komoly terveim vannak a továbbtanulás terén, de nem mindennel vagyok tisztában...Fogorvosira szeretnék menni , Debrecenbe.

1.: Az egyetem egy emelt bioszt és fizikát vagy kémiát kér. Én kémiából és bioszból fogok emelten érettségizni. Szeretném megkérdezni, hogy ha földrajzból érettségiznék, azt beszámítanák-e?

2.: A jegyekért kapott pontok csak nyelv, magyar, töri, matek és választottból számítanak? És 5-ért, 4-ért, 3-ért .... hány pont jár?

3.: A duplázás hogy megy? Amit kaptam pontszámot, azt simán meglehet duplázni?

4.: Hány pont kell a fogorvosira? van itt olyan aki ott tanul? Mennyivel jutott be?

5.: Az érettségin a %, a pont vagy a jegy számít? És ha a %, akkor annyi pont ahány százalék? és a pontoknál is? És a jegynél?:)

6.: Hány pont jár középfokú (angol) nyelvvizsgáért?


Huhh több nem jut eszembe..:) Remélem érthető volt:)

És tudom nagyon sokmindent nem tudok, de segatenétek?

Előre is köszönöm!


2011. jan. 19. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És akkor csak az a két érettségi számít? a többi nem is fontos?:O

És olyat nem lehet hogy a tanulmányi eredményt, vagy mindenféleképpen az érettségi pontot kell?


Bocsíí, nálam nagy a káosz ez ügyben...:D

2011. jan. 21. 21:41
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Olvasd el ezeket ilyen sorrendben. Utána ha nem értesz valamit, akkor kérdezz.

2011. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!