Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emiatt megbukhatok tesiből?

Emiatt megbukhatok tesiből?

Figyelt kérdés
Nem tesizek de ott szoktam lenni órán. Van papírom az ortopédiáról hogy gyógytesiznem kell gerincferdülés miatt, meg bevittem az orvosiba de az orvosnak kell lepecsételni és ő meg sosincs ott, multkor vagy 2 hónapig volt szabadságon, mostmeg lementem 3. szünetben és már elment pedig délután 2ig kéne ott lennie. A tanárnak megmutattam ezeket a papírokat és sosem szólt hogy tesiznem kéne...Most ezért megbukhatok?
2011. jan. 17. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, mert nincs lepecsételve... de ez csak a tanár jóindulatán múlik. Megorrolt rád, vagy miért aggódsz? Ha nem szólt semmit, akkor nyilván nem fog megbuktatni.
2011. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a tesitanárral van a baj mert ő kihúzta a jegyet, szóval lezárt félévkor úgy hogy nincs jegyem, még pénteken, de ma az osztályfőnököm b*szogatott, mert mindig ki kell fognia magának valakit....mondjuk jövőre elmegyek ebből a suliból de nem szeretnék megbukni
2011. jan. 17. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, írtó nagy féregnek kell lenni, hogy az ember ilyenbe belekössön... csak intézd el minél hamarabb.
2011. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen kicsit megnyugodtam :))
2011. jan. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!