Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbukhatok tesiből ha felvagy...

Megbukhatok tesiből ha felvagyok mentve március óta?

Figyelt kérdés
Március óta vagyok tesiből felmentve (járok gyógytesire), félévkor épp, hogy 2-es lettem. Azt tudom, hogy aki egész évben fel van mentve, annak az szerepel a bizonyítványában, hogy fel van mentve, de ha én csak március óta vagyok felmentve, akkor mivan?:S
2011. ápr. 27. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi okból vagy felmentve?

Nálunk ez úgy működött, hogy tesiből senkit se buktattak meg, mert az olyasmivel csak a baj van. Lesz*rták nálunk azt a tantárgyat..

2011. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem buktathatnak meg mivel igazolásod van róla,h.nem tesizhetsz és elötte osztályoztak is.Biztos nem véletlen vagy felmentve,gyógytesire pedig jársz!Beszéljetek a tanárral.Lehetőleg szülővel együtt!Az a biztos!
2011. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanúgy a jegy helyére a biziben az lesz beirva hogy fn te nem kapsz jegyet nyugi így nem bukhatsz
2011. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Ne félj ! tornából akkor sem buknál meg,ha nem lennél felmentve, mert abból nem lehet buktatani ! Tanár leszek tudom.
2011. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, honnan tudod? Van rá valami forrásod? Nyilván a közoktatási törvényben olvastad, ugye?
2011. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mióta lehet buktatni testnevelésből?


Az én időmben magatartásból, szorgalomból, és testnevelésből kettes volt a legalacsonyabb jegy!

Még a bizonyítványom belső borítóján is úgy szerepel a magyarázatban.

2011. ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves csodálkozó emberek! Van egy közoktatási törvényünk, az határozza meg az iskolák működését.

Itt van: [link]

Tessék olvasgatni hozzászólás előtt. Segítek: 70. és 71. §. Aki ilyen marhaságot talál benne, hogy testnevelésből nem lehet buktatni, az kap egy piros tojást. Sokat nem kockáztatok. Attól meg, hogy valaki tanár lesz, még nem tud automatikusan jól mindent, ha ugyanúgy pletykákra és népi babonákra alapozza a tudását, mint mások...

2011. ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanárnak tanulok, sok kollégát ismerek, már találkoztak olyan esettel, hogy a torna tanár pikkelt valakire és meg akarta buktatni, de nem lehetett, mert tornából NEM LEHET MEGBUKTATNI SENKIT SEM, mint ahogyan magatartásból vagy szorgalomból és zenéből sem, mert az készségszintű és nem tanulási :D
2011. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet buktatni tesiből.

A mi tanárunk fenyegetőzött is utolsó évben, hogy aki sokat nem jár be, azt megbuktatja, és akkor majd örülhetünk, hogy csúszik az érettségink.

Viszont aki fel van mentve, és jár gyógytesire, azt nyilván nem lehet megbuktatni.

2011. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Liza, én is sok embert ismerek, akik már láttak olyan embert aki állított valamit. Ez ugye nem komoly? A tévhit akkor is tévhit, ha te ismersz olyan kollégát, aki szintén rosszul tudja. Nem az számít, hogy tanárnak tanulsz-e, mert én meg húsz éve tanár vagyok, és tudom, hogy nem tanítanak jogszabályt az egyetemen, de nem azzal érveltem, hogy én mióta tanítok, hanem a közoktatási törvényt toltam az orrod alá, még a paragrafust is leírtam. Kattintani kell és olvasni. A törvény akkor is fehéren feketén ott van, ha nagybetűkkel írod be a marhaságot és szmájlikat teszel utána. Sok népi babona van a világon, de a tények azok mások.

Azt nem zárom ki, hogy a múltban létezett olyan, amikor nem lehetett buktatni testnevelésből, de ez a törvény 1993 óta itt van...

2011. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!