Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok újrajelentkezni?

Hogyan tudok újrajelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most elsőéves vagyok egyetemen,de jövő évtől szakot szeretnék váltani egyetemen belül másik karra.Ahová jelentkezni akarok kell egy emelt szintű érettségi,amit most fogok majd letenni májusban.A kérdésem az lenne,hogy majd újra felvételiznem kellene arra a szakra és akkor júliusig kell majd benyújtanom a papírjaimat?Vagy át lehet jelentkezni valahogy oda?Tudom hogy a TO-ra kellene mennem ilyen kérdéssel,csak gondoltam hátha tudja itt is valaki,mert ott eléggé "kedvesek" az emberek.

A válaszotokat előre is köszönöm.


2011. jan. 13. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell, mintha idén érettségiznél. Ki kell töltened a jelentkezési lapot (nézz utána a határidőnek a felvi.hu-n), májusban érettségizni és majd júliusban a ponthirdetéskor eldől, hogy felvettek-e.

Ha igen, akkor beiratkozáskor mondod, hogy már jártál arra az egyetemre, így hátha el lehet fogadtatni pár tárgyat.

2011. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. jan. 13. 12:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!