Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan tanfolyam, ami az...

Van olyan tanfolyam, ami az "életre" nevel?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki kicsit életképtelen (a munkáján kívül), kikerül albérletbe, szülei nem tanították semmire, akkor milyen tanfolyamot végezzen, ami kicsir az életre nevel?

Nem tudom jobban megfogalmazni


tegnap 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Nincs ilyen. A villanyszámla-befizetést a szülőknek kellett volna megtanítaniuk.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IgaziÚriember ***** válasza:
25%
Semmit, az ilyen életképtelenek hajléktalanok lesznek és majd szépen fokozatosan felépítik az életüket 0-ról újra közben tapasztalatot szerezve.
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha valamire rájön, hogy nem tudja, akkor utánanézhet a neten.

ez az életre nevelés nagyon sokminden lehet. számla befizetés? szocializálódás? milyen jogai és kötelezettségei vannak a munkahelyen? hogyan jusson el A-ból B-be?

az életre nevelés tanfolyam nem sok mindent mond el arról hogy mien érzel hiányosságokat. szerintem ha tudsz internetezni (a jelen példa alapján tudsz) akkor a problémák nagy részét meg tudod oldani.


másik opció, ha nem a neten akarsz utánanézni, akkor kérdezd meg a szüleidet/barátaidat.

engem sosem tanítottak meg, hogy hogyan kell postán csekkett feladni, vagy villanszámlát befizetni. Egyikre sem volt szükségem (26 éves vagyok, albérletben lakok) de ha valami miatt ilyeneket kellene elintéznem, mindenképpen személyesen nem a neten, akkor szépen felhívnám anyukámat hogy segítsen ebben.

az egyik fontos dolog amit tudni kell az életben: segítséget kérni nem gáz.

ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!