Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KÉRLEK ÍRJATOK! Lehet ebből baj?

KÉRLEK ÍRJATOK! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Lehet ebből baj? Leszídhat, megutálhat? Már zsinorban kétszer nem mentem előkészítőre, először azt adtam be neki, hogy fogorvos, azt bevette, a másodikért mást fogok. A másodikat anyám is megengedte hogy ne menjek. A tanár ezért lehet mérges? Mert elvégre neki ez nem érdeke, nem?
2011. jan. 11. 18:13
 1/1 anonim válasza:
nem hinném. nekem egy héten volt 1x előkészítőm, szóval 1 hónapban 4x, annyi volt, hogy én emellett jártam médiát tanulni és ütközött, ezért volt, hogy nem mentem előkészítőre. annyi volt, hogy nem fizettem be azokat a napokat és akkor nem nyomtatott nekem feladatlapot. nem szidhat le, nincs köze hozzá, hogy mi a dolgod : )
2011. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!