Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átfognak engedni pótvizsgán?...

Átfognak engedni pótvizsgán? (bővebben lent, sokan írjatok kérlek)

Figyelt kérdés
Szóval 25-én lesz a pótvizsgám. 9.-be buktam meg irodalomból és matekból (hanyagságom miatt.) Nagyon sokat tanultam nyáron (napi 5-6 órákat), de félek, hogy ott ideges leszek és nem fogom a maximumot nyújtani. Ha látják hogy készültem átengednek? Hány %-ot kell elérni majd? :S
2010. aug. 18. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Pótvizsgán elég szemetek szoktak lenni. Anyám tanár és totál ki van akadva, hogy el van neki cseszve a nyara azzal, hogy be kell mennie pár majom miatt pótvizsgáztatni.

Nem értem, hogy lehet megbukni középiskolában. Egyetemre remélem nem akarsz menni.

2010. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a legegyszerűbbeket kérdezik meg a diákoktól, úh. sztem meglesz, de ez tanárfüggő.
2010. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Mi a k.urva anyádért válaszolsz ilyen stílusba nekem? Azért buktam meg matekból, amiért az iskola 40%-a, mert az új matektanárunk egy gyalázat volt. Valószínűleg a te anyád is olyan primitív lehet mint az én matektanárom. Többet velem szembe ne merj így beszélni. Te paraszt te.

2010. aug. 18. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Akkor a te anyád egy balf^sz, veled együtt. A tanároknak már kb. augusztustól be kell menni az iskolába, akkor aztán nem tök mind1, hogy most van -e pótvizsga vagy nincs? :D

Röhejes alakok irkálnak már erre az oldalra. Momentán meg is értem, hogy a tanároknak ennyi a fizetésük. Az ilyenek tényleg nem érdemelnek többet.

2010. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező!


Már feldobtad a napomat. Jó látni, hogy így felidegesítetted magad. Nem kell kifogásokat keresni. Csak a hülyék buknak meg bármilyen tantárgyból középiskolában. De érdekes, hogy a kérdésnél azt írod, hogy buktál a hanyagságod miatt most meg azt írod, hogy azért, mert hülye volt a tanár. Nekem nem kell bizonyítanod semmit. A te nyarad volt elcseszve ezzel.


Utolsó válaszoló:


Mindig a tanár a hibás igaz, nem a hülye gyerek aki egy lusta tetű és nem képes otthon készülni és bemegy úgy, hogy nem tud semmit és megy a sírás, hogy jaj tanárnő nem készültem. Én is jártam 4 évig középiskolába, tudom milyenek az emberek. Nem azt mondom, hogy szín 5-ösnek kell lenni de én minden órára mindig felkészültem úgy, hogy legalább egy kettesre eltudjam mondani az anyagot.

2010. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg kaphatnék érdemleges válaszokat is? Vagy csak okoskodni tudtok?
2010. aug. 19. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:

tanárfüggő

nálunk pl. olyanok voltak a tanárok, h egyikből sem néztem ki, h ott szívatnának bárkit is

úh ha nem voltak különösebb magatartási problémák veled és nem utál a tanár, akkor nagy valószínűséggel átenged

főleg, ha tényleg annyit tanultál nyáron, amennyit mondtál

elégnek kell lennie, a 9.-es anyag nem olyan vészes

se matekból, se magyarból

a %-ot nem tudom, h mennyi kell, mert sztem azt is az adott tanár dönti el

2010. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja, és ha valóban az iskola 40%-a bukik az adott tanárnál, akkor ott már valószínűleg a tanárral is gond lehet

nekem nem szokásom a tanárra fogni mindent, de én is találkoztam olyan tanárokkal, akik nem értettek a szakmájukhoz

csak ezt nem mindegyikük látja be

persze ez függ az iskolától is...biztosan más a hozzáállás a szakképző iskolákban és más a gimnáziumokban

én ezutóbbiba jártam és tanárnak készülök :) (sok eszem van nekem is...xD)

2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pótvizsgán 51%-ot kell elérni ha jól tudom.
2010. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm tavaly, 9.-ben bukott ugyanezekből a tantárgyakból. Irodalom és matek. Matekból tanárhoz járt, irodalomra egy szót se tanult (!!) de mégis olyat kérdeztek tőle, amire tudott válaszolni. Átment :)

Én is buktam tavaly, de én csak matekból, én is jártam tanárhoz, de mondjuk én rengeteget gyakoroltam itthon is. Nekem is sikerült a vizsga :)

Ne félj!! A tanárok célja is az, hogy sikerüljön neked :)

Nekünk 50%-ot kellett elérni.

2010. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!