Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tartotok a legérdekesebbnek?

Mit tartotok a legérdekesebbnek?

Figyelt kérdés

Angolórára szeretnék szorgalmi feladatot csinálni. Mivel orvos szeretnék lenni egy értelmű ,hogy az emberi testet választottam témának. :) Titeket mi érdekelne leginkább /mit tartotok a legérdekesebbnek ebben a témakörben ? Minek a működése ,képe ? Én az agy működésére gondoltam ,felépítésére képekben,szöveggel,és a szív betegségekre,felépítésére ,és még néhány nagyon érdekes információt testünk megóvása érdekében ,meg maga testünkkel kapcsolatos érdekességekre. :)

Mondhattok bármilyen szervet ,szervrendszert,bármit ami nagyon érdekel titeket ! :)

Esetleg nem tudtok egy angol nyelvű oldalt ezzel kapcsolatban ?

Köszi ! :)


2011. jan. 10. 16:24
 1/4 anonim válasza:

Maybe:

[link]

2011. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éveseknek?
2011. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14-15 éveseknek .

Mondjunk nekem minden érdekes ezzel kapcsolatban ! :)

2011. jan. 10. 20:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)

Az első nagyon hasznos volt ,a másodiknak pedig külön örültem,hogy foglalkozott vele. :)

2011. jan. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!