Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hány egyest szedett össze...

Ki hány egyest szedett össze egyetem alatt ill. hánynál tartotok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Összesen hármat öt év alatt, de abból egyet késve beadott feladatért.
2011. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nincs egy se, de ez még csak az első félévem volt. :-)
2011. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet sem:-) minimum kettest mindenhol sikerült elérni.

Igaz összevont szigorlatom először egyes lett, de csak egyik fele, így rögtön javítottam is.

2011. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első félév 0 karó. :D
2011. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első félévem csont nélkülire sikeredett:)második félévben 4 karóm volt,a harmadikat most csináltam,itt 3 karót kaptam, így eddig összesen 7-nél járok:D,de egyébként aztán mentem uv-ni,és minden meglett,4-re vagy 5-re szerencsére,mondjuk tanultam is rá rendesen:Dés a vicc hogy mindenki szerint egy "büfészakra" járok,hát ahogy a mellékelt ábra mutatja annyira azért mégsem könnyű,a két szép szemünkért itt sem kapjuk meg a krediteket:D
2011. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!