Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-BTK. Jelentkezik ide...

ELTE-BTK. Jelentkezik ide valaki idén?

Figyelt kérdés
Én germanisztikára szeretnék menni. :)
2011. jan. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, ne gyere :)
2011. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?? :O :D Germanisztikára vagy simán a bölcsészkarra?:D:D
2011. jan. 6. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Germanisztikára :) Csak azért mondom, mert tanár akartam lenni, de életemben nem gondoltam, hogy ennyi baromságot kell ehhez megtanulnom. Őszintén szólva nem számítottam rá, hogy az óráim nagy része irodalom és nyelvészet lesz. Hasznos tárgyam összesen 4-5 volt eddig kb. Szóval ajánlom, hogy gondold meg jól. Én nem jelentkeznék újra. A német tudásom is sokkal gyérebb lett. Idejöttem felsőfokúval és 3 év után szerintem most már csak max. egy középfokút tudnék megcsinálni.

Egyébként mért akarsz idejönni?

2011. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért, mert német tanár szeretnék lenni. :) Másrészt pedig nagyon szeretem a németet és érdekel. Néztem én is a tantárgyakat, hát nem mondom, hogy tetszik mindegyik, de annyira nem rettentem el tőlük (még). :D
2011. jan. 6. 19:43
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintem minden szakon vannak "felesleges" tantárgyak, remélem ezek tényleg nem annyira azok. :)
2011. jan. 6. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el az ELTÉ-t. Komolyan, 2011-ben van, aki még elhiszi, hogy csak azért, mert presztizse van egy egyetemnek, akkor ott a képzés minőségi?
2011. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy mekkora hírneve vagy presztízse van egy sulinak.. Csak Pesten nem sok helyen van lehetőség germanisztikát tanulni, csak ELTE-n vagy a KRE-n.
2011. jan. 6. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, sorry, nyilván így a képlet más. Csak annyira sok helyen írták már, hogy azért ELTE, mert az minőségi stb., és most bukott ki. Én ott végeztem, ráadásul kétszer, mert kétszer olyan hülye voltam :) Érdemes letölteni a tanrendet, egy kis képet ad az egészről. A nagyobb egyetemeknek már asszem egységes tanrendje van bizonyos szakoknál, erre is érdemes figyelni.
2011. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor mindketten azt mondjátok, hogy inkább kerüljem el? :D
2011. jan. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!