Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ELTE-gyógype...

Van itt olyan aki ELTE-gyógypedagógiára jár, vagy oda jelentkezik? Milyen volt az alkalmassági vizsga? Milyen a suli? Tanárok? Nehéz? Levelezőn, hogy vannak az órák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ELTE gyp-n nincs alkalmassági, legalábbis eddig nem volt

a suli fantasztikus, a tanárok hiperszuper jófejek

nem nehéz

nem tudom, levelezőn hogy vannak az órák... menj fel a honlapjára, talán ott találsz róla valamit

2011. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ELTE-n nincs alkalmassági a felvételikor, hanem ha bekerültél, szakirányválasztás előtt logopédiára és hallássérültek pedagógiája szakirányra van alkalmassági vizsga.


A suli nagyon jó, én imádom. A tanárok többsége jó fej, jellemzi őket a gyógypedagógus-szemlélet, így többnyire türelmesek, megértőek. Van persze 1-2 kivétel, pl. a funkcionális anatómia esetében...hát erről tudnék mesélni :D :D


A suli nem nehéz akkor, ha érdekel amit tanulunk. Engem nagyon, úgyhogy nem esik nehezemre tanulni. Igaz, az orvostudományi modul tárgyai elég húzósak (anatómia, fejlődéstan, neurológia stb.).


Levelezőn ha jól tudom dolgozó emberek számára nem túl előnyös a konzultációs rend, mert havonta vannak órák, de akkor 1-2 héten át. Ennek a munkáltató nem feltétlenül örül, de egy ilyen felelősségteljes szakmának az anyagát nem lehet havi 1 alkalommal ledarálni.


Mintaórarendet találsz a barczi.hu-n, Tanulmányi tájékoztató menüpont "Óra- és konzultációs rend" - ezt keresd.


Kérdezz bátran!

2011. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem, hogy azokra a napokra levelezősöknek tudnak valamilyen kollégiumot vagy szállást adni?
2011. jan. 9. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erre van lehetőség, az ELTE kollégiumai mindig tele vannak, sokszoros a túljelentkezés. Szerintem a levelezősökre nem gondolnak :S
2011. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!