Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jártál már így vagy ismersz...

Jártál már így vagy ismersz valakit akivel ez történt?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy nem vettek fel az orvosira a kevés pontszám miatt, ezért halasztottál egy évet ami alatt újra készültél kémia v biosz érettségire, esetleg nyelvvizsgát tettél és meglett a pont, majd felvettek?
2010. dec. 17. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, több csoporttársam is így vették fel:) Miért?
2010. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert nincs nyelvvizsgám és csak bioszból akarok emeltezni és csak 40 pont pluszt kapok és félek h nem jön össze:S
2010. dec. 18. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy nyelvvizsgát. Nem olyan bonyolult az, meg nem kell a legnehezebbet választani. De ha az érettségikre rendesen felkészülsz, akkor simán megvan úgyis. Te tegyél meg mindent, a többi meg már nem rajtad áll;) első voltam. (amúgy én is rettentően féltem, h bekerülök-e, de összejött)
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak belegondolni abba hogy lehet egy évet halasztanom kell elég szőrnyű:(
2010. dec. 18. 00:15
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem h érettségiig letudnám tenni sajnos előbb kellett volna tudom elrontottam, de tényleg az lesz hogy rendesen felkészülök am köszi azért nyugodtabb lettem és grat tök jó h felvettek
2010. dec. 18. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!