Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy csak...

Mit csináljak hogy csak ötöseim legyenek?

Figyelt kérdés
jól tanulok,4eseim és ötöseim vannak,de egyszerűen depressziós vagyok ha kapok egy négyest. nem tudom mit csinálok rosszul.
2010. dec. 13. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj még egy kicsit többet. Amit meg kell tanulni, azt csak le kell ülni és addig tanulni, amíg a fejedbe megy. Ha viszont valamit meg kéne érteni és nem érted, akkor óra után menj oda a tanárhoz és kérd meg, hogy segítsen, mert nem érted. De a legjobb, ha óra közben is jelentkezel, hogy mondja el még egyszer.
2010. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azt csinálod rosszul, hogy nem tudod elfogadni a négyest, pedig az "jó". Nem leszel mindig színötös, csak belebetegszel.
2010. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én is az voltam, mégsem betegedtem bele. :)
2010. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tanulj!

Amúgy a többiek nem nagyon szeretik az ilyeneket szerintem szánalmas hogy depressziós vagy a 4es miatt van aki a 2esnek is örül persze az se jó

2010. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!