Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mér vagyok ilyen? (bővebben lent)

Mér vagyok ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen félek iskolába menni ne kérdezzétek h mitől félek egyszerűen nem megyek mert félek izgulok meg nincs kedvem aztán délutánra mindez elmúlik és megbánom az egészet....de akkora már késő
2010. dec. 11. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
és ezeket hogy igazolod le?
2010. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb butaság amit életemben hallottam. Miaz hogy félsz, izgulsz? Még is mitől? Azt megértem hogy nincs kedved, szerintem kevés olyan diák van, aki szeret iskolába járni, többségük még is megteszi, mert ez így normális! Ha a számonkérésektől félsz, akkor tanulj... ha úgy mész be hogy tudsz mindent, nem lehet baj. A diákoktól, tanártól félsz, akkor iratkozz át másik iskolába, de ugyan nem tudom hány éves vagy, semmiképpen ne lógj ennyit, mert később iszonyatosan meg fogod bánni, ha nem tudod elvégezni a sulit!
2010. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szeretek iskolába járni xd
2010. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!