Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Légyszíves olvassátok el! Val...

Légyszíves olvassátok el! Valaki tudd segíteni?

Figyelt kérdés

Az iskola teljesen kifáraszt sosem tanultam annyit és ilyen szorgalmasan mint most és az ofőm azt mondja, hogy egyre szarabb az átlagom, miközben a legrosszabb jegyem 3as

(4db 5, 3db 4 es 3db 3)

Hétfőn későn érek haza KÖTELEZŐ előkészítő miatt, Kedden korábban érek haza egyik héten, másikon csütörtökön, és szerdán meg pénteken iskolai KÖTELEZŐ edzésem van, nagyon fáradt vagyok, és apám minden keddre matek korepetálásra iratott mert csak 3as vagyok nem engedi, hogy ne menjek, azt mondta nem lehetek fáradt meg nemis baj ha későn érek haza viszont mentálisan és fizikaliag is kikészít amit persze elmondtam neki is de nem érdekli, Valaki valami tipp? Helyesírási hibákért előre is bocsánat



ma 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá! Felnőt korodban is lesz majd két műszak az egyik melóhelyen, meg mégegy munkahely és még otthon is meg kell csinálni mindent.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "kötelező" edzés csak azért kötelező, mert valami külön foglalkozásra jársz? Vagy mindenkinek kötelező mert az órarend része? Előbbi esetben annyit tehetsz, hogy megszünteted a kötelező edzéssel járó sportot vagy tagságot. Mondhat bármit a tanár vagy szülő, ha nem bírod akkor nem kényszeríthetnek a részvételre. Vita vagy veszekedés lesz majd belőle, de ez az ára. Csak előbb gondold át, hogy akkor a sport vagy tanulás a fontosabb, ha együtt nem megy.
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!