Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami tipp hogy készüljek...

Valami tipp hogy készüljek fel ezen a hétvégén a vizsgámra ami jövő héten lesz?

Figyelt kérdés

Sose tudtam tanulni, mindig átmentem így úgy 2-es 3-assal.

De most nem sikerült utolsó évembe és most van hamarosan a pótvizsgám, de a hónapok alatt csak felejtettem mindent és ez szakmai vizsga amit nem nagyon lehet magolni se. Nem is tudom hogy álljak neki.


ma 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesó, nem sokára én is zh-t írok és pontosan nullát tudok az anyagból. Egy darab óránk sem volt, csak elküldte a tanár, hogy mit kell tanulni, de konkrétan egy szót sem értek az egészből. A többiek ugyanígy vannak. De valahogy csak megcsináljuk.

Magolj éjjel-nappal amennyit csak tudsz, aztán egy kettes csak összejön.

ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De nem bírok magolni, elhatározom lerakom a telefont nem figyelek semmire...

De akkor sem tudok koncentrálni és nem is tudom hol keressem a megfelelő anyagot a gyakorlatra.

ma 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!