Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten érettségi és egy...

Jövő héten érettségi és egy betűt se tanultam rá, hogy készüljek fel ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Én pl töriből megtanultam 5 tételt. Es fókuszáltam arra hogy azt húzzam. Es belehúztam.

A matekot meg hiába tanultam gyakoroltam meg magoltam izzadva akkor is csak 3-as lett, amit akkor is hoztam volna, ha nem készülök semmit külön az érettségire hanem csak a 4 éves tudásomból írom.

2023. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Matekból nagyon hülye vagyok, hiába jártam külön tanárhoz, így is jó ha 12 pontot sikerül elérnem
2023. máj. 3. 14:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendesen érzem hogy fáj az agyam ha ránézek egy matek feladatra
2023. máj. 3. 14:02
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Most már lényegtelen .
2023. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Daniel Prime ***** válasza:
59%

Matekhoz ezt ajánlom megnézni: [link]


Hátha megragad belőle valami...

2023. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5

köszi, ezt mindjárt megnézem

2023. máj. 3. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Majd ide írd ki a feladatokat és segítünk ;D
2023. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg senkit nem akarok ezzel megbántani, de miért nem tanul valaki érettségire?

Nekünk gimiben volt már felkészítő hónapokkal előtte. Ott is ragad valami az emberre mert kellett rá készülni.

Gondolom nem akarsz továbbtanulni. Akkor a jegyek úgysem számítanak. Ketteseket csak összehozol valahogy. 25% még mindig a kettes?

Nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy megbukjon az ember...

2023. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Felkészülni nem lehet négy év anyagát kérik. Ezt nem tudod egy pár nap alatt bemagolni. Annyit tehetsz hogy mindegyiket át nézed. Ami húzósabb arra meg kicsit tanulsz. Általában amit szóbeli tételnek kiadnak abból lehet tanulni az írásbelire is.
2023. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Matekra nagyon sokat tud segíteni a függvény tábla. Mindent is írj még ha hülyeségnek is tűnik.
2023. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!