Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segít megoldani ezt a...

Valaki segít megoldani ezt a logikai feladatot?

Figyelt kérdés

Szóval most találtam egy könyvben, gondoltam neki állok, nem árt fejleszteni a logikámat .. Meg is oldottam, és miután kész voltam, felfedeztem hogy egy CD-n rajta vannak a megoldások, és amikor megláttam .. Nekem teljesen más jött ki. Akinek van türelme megoldaná és leírná a végeredményét, kíváncsi vagyok valakinek jött-e az ki, ami nekem.


4 körny.szennyező találkozik Pesten. András, Róbert, Tamás és Hugó. Egyikük zaj-, a másik víz-, a harmadik talaj- és a negyedok levegőszennyező. András, Róbert és a talajszennyező az ország keleti feléből jöttek, a zajszennyező pedig a nyugati feléből. Kedvenc sportjaik a következők : légszennyezőnek a tenisz, Tamásnak a hoki, a zajszennyzőnek a foci és a talajszennyezőnek a hoki. ( nemtudom elírás lenne, hogy kettőnek is a hoki a kedvenc sportja ?! ) András és a talajszennyező házasemberek, a többiek agglegények. A teniszező felesége a zajszennyező nővére, és ez a nőver az öccsével él Sopronban. Tamás egyszer elvált, majd újra elvette ugyanazt a nőr, aki jelenleg is a felesége. Róbert soha nem volt nős. A teniszező keletről jött, de a felesége otthon maradt. KÉRDÉS : Ki, kicsoda ? :P


2010. dec. 10. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Á de várjatok, most jöttem rá valamire. G*ci egy kics*szős ez a feladat. xD " Kedvenc sportjaik a következők : légszennyezőnek a tenisz, Tamásnak a hoki, a zajszennyzőnek a foci és a talajszennyezőnek a hoki. ( nemtudom elírás lenne, hogy kettőnek is a hoki a kedvenc sportja ?! ) " --> Még írtam is, hogy vajon elírás hogy mindkettőnek hoki a kedvenc sportja. Hát leesett. Tamás hokiimádó, és a talajszennyező is hokiimádó. Tehát Tamás a talajszennyező. Én azt hittem először, hogy okés dirrekt így van, hogy Tamásnak is meg a talajszennyezőnek s a hoki a kedvence, szóval úgy vettem : Meg van a talajszennyező, a levegőszennyező, és a zajszennyező kedvenc sportja, márcsak a vízszennyezőt nem írták le, az pedig Tamás lesz. xD Hát nem ..
2010. dec. 10. 17:41
 2/2 anonim válasza:
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2010. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!