Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Ilyet komolyan csinálhat egy tanár? Én nem tudom de szerintem kicsit unfair. Na szóval: Írtunk kémia témazárót kiosztotta a tanár, és 3-mast kaptam rá! 10/8 feladatra! Az 80% erre most tényleg lehet 3-mast adni?
2010. dec. 2. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Örülj neki, nálunk valaki 80-tól adja meg a kettest.
2010. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem az! Én felsőfokú képzésre járok, itt a jegyek alakulása 60% kettes, 70% hármas, 80% négyes, 90 % ötös...
2010. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ebben simán lehet csúsztatás.

Mondjuk a 10 feladatból van 7, ami csak elemi dolgokra kérdez rá. Egy mondatos válasz elég. Meg van 3 komolyabb, számolósabb feladat. Gyerek megcsinálja a 7 pite feladatot, meg a komolyból egyet. Hát, ez simán lehet hármas.

nem tudom, hogy így van-e, de nem a feladatok száma alapján számolják a százalékot, hanem a rá kapott pontok alapján.

2010. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a 10 pont 5ös, a 9 pont 4es, akkor 8 pont 3as...logikus, az más kérdés, hogy nem vmi kellemes dolog két rontás miatt 3ast kapni...
2010. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!