Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi abban a meglepő, hogy a...

Mi abban a meglepő, hogy a mai fiatalok Egyetemre akarnak menni? Mert.

Figyelt kérdés

Mert látták a szüleiket, nagyszüleiket, egyéb embereket akik a gyárakban, földeken, építkezéseken látják, hogy semmi pénzért sokat kell dolgozniuk. Mindenki jobb életkörülményeket, jobb fizetést akar kapni. Ezért senkit sem lehet megvetni.

A másik, hogy a diploma már szinte társadalmi elvárás.


2010. nov. 23. 06:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert lezsidózott, én meg visszavágtam neki. Szőke vagyok és kék szemű, vannak német, dán. és svéd felmenőim - ha már ennyire emlegette a származást.
2010. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Még egy skandináv és német felmenős. Nem én káromkodtam én csak helyeseltem. De én is részben északi vagyok negyedrészt skandináv és negyedrészt német anyám apjának családja meg min. 800 éve itt és ősmagyar család nevűk van. A negyedik nagy szülői ág meg min. 500 éves magyar.

Nekem még egy éves terápia után alította ki egy logopédus, akinek az elődjéhez meg négy évet jártam. - Nem ma volt igaz.


Kint csak nem két féle diplomát keresnek? A többi megy a levesbe, mintha nem is lenne.

Az egyetemi mérnöki és az egészségügyi diplomákat.

Jó a diplomás vendégmunkások néhány ezreléke például pénzügyi vagy sajtóvonalon is el tud helyezkedni, de ez ritka, mint a fehér holló.

2010. dec. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Igaz raccsoltam is.
2010. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
És informatikus?
2010. dec. 22. 10:03
 25/39 anonim ***** válasza:

Jó, nem érdekelsz. Ne szidj ismeretlenül senkit, ennyi.


Engem eléggé ledöbbentett, hogy amikor 9.-es voltam, az egész suliban, tehát 320 diák közül 3 volt diszes (hogy pontosan milyen diszes, azt nem tudom), mikor meg már 12.-es voltam, akkor egy egész (39 fő), és egy fél osztály (15 fő) volt csak diszesekből. Nem igaz, hogy ilyen sok diszes lenne, nyakamat merem rátenni, hogy ezek közül a gyerekek közül sokan nem voltak diszesek, csak a szülők megvették a papírt!


Az informatikusok jól keresnek itthon is - akiket én ismerek, azok jól keresnek, az egyikük még suliba jár, a másik 8 éve végzett.

2010. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:

"És informatikus?"


Ha pl. BME vagy ELTE-TTK Programozó matematikus az nagyon jó.


Viszont a GDF-est már Németországban is körbe röhögik, mert ismerik. A GDF diploma egy sajt cetli, amire az van írva, jogosult vagy a diplomás minimál bére.

2010. dec. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
54%
A népesség 5-7 százaléka diszleksziás. De régen nem volt értelme hirdetni, mert csak rosszabb jegyet kapott akkor valaki.
2010. dec. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
És a DE?
2010. dec. 23. 10:22
 29/39 anonim ***** válasza:

Ha közel van színvonalban az ELTE-TTK-hoz vagy a BME-hez akkor jó.

Ha a GDF-hez van közel, akkor gáz. Bár akkor inkább az oktatás miatt kel aggódni. Mert amúgy nem hírhedt még.

2010. dec. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Döntsd el. Debreceni Egyetem.
2010. dec. 24. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!