Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi abban a meglepő, hogy a...

Mi abban a meglepő, hogy a mai fiatalok Egyetemre akarnak menni? Mert.

Figyelt kérdés

Mert látták a szüleiket, nagyszüleiket, egyéb embereket akik a gyárakban, földeken, építkezéseken látják, hogy semmi pénzért sokat kell dolgozniuk. Mindenki jobb életkörülményeket, jobb fizetést akar kapni. Ezért senkit sem lehet megvetni.

A másik, hogy a diploma már szinte társadalmi elvárás.


2010. nov. 23. 06:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
14%

Ez a válasz 25%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:35

Én ezt nem értem! Engem lepontoztok, az utánam következőt, aki ugyanazt mondja csak némi kiegészítéssel meg 100%-ban hasznosnak találjátok! -.-

2010. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
41%
08:35-ös vagyok.Valami csökkent értelmi képességű(gondolom,diplomás)engem is lepontozott.Csak,tudnám,mi zavarta annyira a hozzászólásomban?Amúgy nem érdekelnek a pontjaim,csak úgy megjegyeztem...
2010. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
41%
Ne keressetek logikát a pontozásban, van, aki csak szórakozik ezzel.
2010. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%

Egy dolog az, hogy mit akarsz, és más az, hogy mit kapsz meg.

Keményen szigorítani kéne az egyetemi felvételi rendszert, mert nevetséges, hogy írni-olvasni normálisan nem tudó emberek bekerülnek egyetemre, főiskolára, és ezért még pluszpontot is kapnak.

2010. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
11-24 23:15-ös Ezt megérdemeltem jól megkaptad. Nekem 134-es az IQ tökéletes olvasok. Plusz pontot nem kaptam. De diszlexiámat csak félig nőttem ki, a helyesírásom javíthatatlan. Ez van ez egy adottság. De hány meg hány szakmában ennek semmi hátránya nincs. Az volt a vicc, amikor a dixlexia kizáró ok volt.
2010. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Hülyék mit akarnak egy diplomával? Ha nincs kapcsolat és származás, úgyis csak droidok lesznek.

Két felső fokú nyelvtudással többet lehet keresni.

Két diploma egyike kell külföldre is, ezzek az orvosi és az egyetemi mérnöki.

Egy jó szakmával kint egy hónapban annyit keres, mint itt egy diplomás kapcsolat nélkül negyed- vagy félév alatt.

2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

"Egy jó szakmával kint egy hónapban annyit keres, mint itt egy diplomás kapcsolat nélkül negyed- vagy félév alatt."

Ugyanez igaz a diplomásokra is.

2010. dec. 21. 10:48
 18/39 anonim ***** válasza:
Ácsi! Akik valóban diszesek, azokkal nekem nincs bajom, de ne kapjanak plusz pontot. Sok közöttük valóban tesz azért, hogy javuljon a készsége. Azokkal van baj, akik kamu diszesek, szóval kiállíttatják maguknak a papírt, aztán nekik oké minden. Nem k*rvaanyázni meg zsidózni kéne (egyébként árja vagyok, ha már itt tartunk) kéne, hanem szigorúbban felügyelni a nevelési tanácsadók munkáját, ők adják kik a papírt, és sok helyen nem titokhogy milyen papírt mennyi pénzért állítanak ki....
2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:

Az okosság nem attól függ, hogy ki diszes, meg ki nem. Érdekes dolog ez, mert egyik területen nem működnek jól, pl. matek, de másikon igen, pl. nyelvek.


Ma is van, ahol kizáró ok a diszesség, pl. ZMNE.

2010. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

"egyébként árja vagyok, ha már itt tartunk"

Miért lennél árja. Azok nem a németek? De amúgy ez mekkora hülyeség.

2010. dec. 21. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!