Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik 5 éves gimibe jártak mit...

Akik 5 éves gimibe jártak mit gondolnak, megérte?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ilyenbe járok és évvesztes is vagyok tehát 20 éves múlok mikor elvégzem a gimit...A barátnöm ennyi idősen másod éves az egyetemen.Nektek megérte az a plusz egy év? Mert én úgy érzem jelenleg, hogy az az egy év felesleges volt joformán nem csináltunk semmit.
2010. nov. 20. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fasság, régi osztálytársaim egy része angol előkészítőre ment és 2x járnak majd 11.-et csak azért hogy hamarabb rakhassák az angol nyelvvizsgát...
2010. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az egyik legnagyobb baromság, amit az emberiség valaha kitalált. csak az idióták mennek olyan osztályba.
2010. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem hallottam róla jó dolgokat, a mi sulinkban is van olyan, és első évben kb nincs is óráhuk csak lazulnap és aztán következő évben meg kezdhetnek mindent előlről (pl matek magyar) mert mindent elfelejtettek :S
2010. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utálom, hogy ötévesbe mentem. első év nagyon laza volt, de ezért cserébe most szenvedek. már tavaly meg lett volna az érettségim... nyelvet tanulni lehet négyéves iskolában is.
2010. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sokat gondolkodtam ezen, mivel én is 5 évesen vagyok.

Nyolcadikat úgy fejeztem be, hogy semmi elképzelésem nem volt, hogy mi szeretnék lenni, de németből síkh.lye voltam ezért német nulladikra mentem. Ez egy elég furcsa logika volt, de azért megérte, mert a tavalyi évben meg lett az érettségim belőle és a nyelvvizsgát is sikerült letennem. Így maradt ez az évem meg a jövő tanév, mikor már nem kell a nyelvvel foglalkoznom. Viszont tavaly rájöttem, hogy mi szeretnék lenni, így idén fel tudtam venni az ahhoz kapcsolódó tantárgyakat faktnak. Tavaly nem igazán érdekelt a tanulás, de most belehúztam, ami pont jó mert ha nem lett volna az a plusz egy év, akkor az utolsó előtti évemet ami már a továbbtanulásnál is számít, elcs.sztem volna.

Viszont mivel én is évvesztes is vagyok, ezért én is 20 éves leszek mire elkezdem az egyetemet. :S

2010. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legalább nem csak én gondolom így:) hát igen mi meg vettük a 9.es fizika könyvet 0.ba tehát ami 9. ha 13.ig nézzük és most 11.be előkerült megint a fizika tantárgy és ugyanazt a könvet veszzük amit 9.be már vettünk(Y)
2010. nov. 20. 18:59
 7/7 A kérdező kommentje:
én 8.ban egészen jo voltam angolbol 0. óta egyre gyengébb vagyok pedig tanulok franciából ugyanígy az a baj,hogy erre nem lehet alapozni,hogy megvan a nyelvizsgád és kész mert folyamatosan fejleszteni kell vagy elfelejted:/ én nem is gondolok ilyanre hogy letegyem max egy év mulva nem tudom de elég rossz tényleg 25 évesen lenne diplomám és ha nem jön be az a szakma akkor milesz?válasszak újat és majd 30 évesen megállapodjak valami mellett.ekkora szivást
2010. nov. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!