Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegdöbbentőbb,...

Mi volt a legmegdöbbentőbb, amit volt iskolatársról tudtál meg?

Figyelt kérdés
Például osztálytalálkozó alkalmával, hogy meghalt, börtönben van stb.
2010. nov. 15. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez képest nekem semmi durva nem volt, amit megtudtam, csak annyi, hogy 19 évesen voltam osztálytalálkozón, és már két csaj férjnél volt, azon kicsit elcsodálkoztam. Valószínűleg inkább én voltam az, akin csodálkoztak a többiek osztálytalálkozón (az is általános iskolai volt), akkor voltam 20, és pont aznap reggel tudtam meg, hogy babám lesz :)
2010. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
84%
Az h egy sík hülye fősulis csoporttársam az Eltén végzett azóta..
2010. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Nekünk az általános iskolai 4 éves osztálytalira 1 lány nem jött el, mert 6 hónapos terhes volt, és még mindig voltak rosszullétei....vagy csak szégyellte....Azóta már megszült, és még 2 másik lány is, tehát már 3 olyan volt osztálytársam van, akik 19-20 évesen szültek, és nem hogy szakmájuk, érettségijük sincs. Az egyiket az anyja dobta ki otthonról még gimi alatt, mert rajtakapta, hogy drogozik. Onnantól kezdve suliba se járt, hanem elment a Tescoba árufeltöltőnek, aztán elment szülni. Az a gond, hogy ennek a lánynak a - most már - férje egy kis taknyos suhanc. Kíváncsi leszek, mikor lép le, és hogy szegény lány mit fog kezdeni egy gyerekkel szakma nélkül :S
2010. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

"terhes volt és abortusza lett. középsuliban.

még most is középsulis vagyok, de már nem az osztálytársam...egyébként egészen véletlenül tudtam meg, elvileg még most is titok"


Hidd el, mi nem is mondjuk el senkinek...

2010. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
volt osztálytársam találta meg az apját felakasztva a padléson. Az anyja felküldte vmiért,szólni se tudott mikor meglátta ott lógva. Azt hitték h az apja dolgozni ment vidékre.
2010. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az, akit nagyon kedveltem baratkent, szememben kedves volt, de a hatam mogott azt mondta masoknak, hogy nem erti, hogy en miert megyek oda, miert probalok vele baratkozni stb. Ez tobb ev utan derult ki.
2010. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hívtak meg az 5 éves középiskolai osztálytalálkozóra, mert én vagyok az egyedüli akinek gyereke van, ráadásul kettő is, ó micsoda szörnyűség. :-) Nem is bánom, meg van a véleményem ezekről az emberekről. Nem értem miért kellene szégyellnem, hogy férjhez mentem és családot alapítottam. Én férj és gyerekek nélkül is többre vittem mint a legtöbb osztálytársam. :-)
2010. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jav: férj és gyerekek MELLETT is többre vittem mint a legtöbb osztálytársam. :-)
2010. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy az egyik lánynak középsuliból már gyereke van. S a pasi elhagyta őket... De mondjuk neki érettségije sincs és szinte tudtuk hogy előbb utóbb felcsinálják..
2010. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!