Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegdöbbentőbb,...

Mi volt a legmegdöbbentőbb, amit volt iskolatársról tudtál meg?

Figyelt kérdés
Például osztálytalálkozó alkalmával, hogy meghalt, börtönben van stb.
2010. nov. 15. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársról, hogy zárt osztályon kezelték sokáig...
2010. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy azért beszélt le egy srácról,mert neki tetszett (az illető is pasi)

sose hittem volna hogy meleg

2010. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon durva, de nem volt osztálytársról, hanem akkoriról. Általános iskolában volt egy fiú az osztályban, mindig nagyon koszos volt és büdös, ezért rendesen cikiztük. Később kiderült hogy azért, mert az anyjának olyan betegsége van, hogy van amikor egy egész napra is elájul. Namármost az anyuka megint elájult, a gyerek meg csinálta a dolgát, evett amit tudott, stb (10 évesek voltunk). kb 5 nap múlva derült ki, hogy az anyja meghalt, és 5 napig élt a halott anyjával egy lakásban. Hát innen( is) volt a gyereken az a bűz...
2010. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%

1,hogy felcsinálták még középiskolában de elvetette

2,a másik pedig "hostess" lett, bár róla sejteni lehetett, hogy a testiével fog boldogúlni mert esze nem sok volt

3,képesvolt boncolásnál segétkezni mert olyat tanult (ez csak azért ledöbentő mert nekem nem lett volna rá se gyomrom se merszem)

2010. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

terhes volt és abortusza lett. középsuliban.

még most is középsulis vagyok, de már nem az osztálytársam...egyébként egészen véletlenül tudtam meg, elvileg még most is titok

2010. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás 5 éves osztálytalálkozón az egyik lány azért nem jött el, mert otthon maradt a két gyerekével. Még csak 20 éves...
2010. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:19 Ez nagyon szörnyű!

Nekem olyan osztálytársam volt, hogy az apja kinyírta az anyját aztán meg öngyilkos lett. De ez még akkor kiderült. Általános iskolások voltunk akkor. Meg kertszomszédok is.

Osztálytalálkozón az volt megdöbbentő amikor az egyik csajról kiderült, hogy egy angol őrültekházában dolgozik.

2010. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Az eszed miatt te is lehetnél "hostess"!
2010. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
25%
Miért olyan megdöbbentő ha valakinek volt egy abortusza? Nincs 100%-os védekezés, ez van.
2010. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
középsuliban: véletlenül megtudtam, hogy az egyik oszt.társam dugja a töri tanárnőt :D
2010. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!