Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zh-kat, vizsgákat öltönyben...

Zh-kat, vizsgákat öltönyben kell írni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz Zh-m, viszont méretprobléma miatt visszaküldtem érettségi után az öltönyöm.

Nem tudom mennyire kell az ilyen Zh-kon/vizsgákon öltönyben lenni, de ha igen akkor gyorsan nézek egyet olcsón valahol. Egyébként jó minőségű fehér ingem, fekete elegánsabb nadrágom, sötét kék elegáns nadrágom és alkalmi cipőm is van, csak zakóm/öltönykabátom, illetve nyakkendőm nincs. Meg úgy alapvetően vannak “elegánsabb” ruháim, amit csak akkor sütök el egyetemen, ha olyan kedvem van. 😂

Tehát, ha ezek megfelelőek, akkor fel tudnék öltözni, ha esetleg nem találnék öltönyt a méretemben. (Sajnos, az én kis méretben nem nagyon találok gyorsan, a szabó meg sajnos drága, legalábbis ott ahol néztem)


Egyébként gimnáziumban mesélte egyik tanárom, hogy volt akit amiatt “kidobtak” vizsgáról, mert nem volt nyakkendője, vagy öltönykabátja. Nem tudom ez mennyire életszerű…


Előre is köszi a válaszokat!



ma 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelin talán, de ahoz hogy megírj valamit nemhiszem, hogy elvárnák.
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezd meg a csoport- vagy évfolyamtársaidat, vagy a 2. évfolyamosokat. Mindenestre ápoltan, kulturáltan, decensen illik öltözni.

Nem jó benyomás az ápolatla, zsíros haj, arc, lukas farmer, koszos cipő, egyebek.

A ZH olyan, mint gimiben a nagydolgozat, vagy érettségi. Távol ültök egymástól, és írásban válaszoltok a kérdésekre.

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
Szóbelin kívül sosem öltöztem ki, de ezután sem tervezem.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

2-es vagyok

Szerintem a leírt sötét nadrág, fehér ing megfelelő. De kérdezd meg a 2. évfolyamosokat,. Mindehol más az elvárás.

Amúgy a tanárt, az intézményt, a tudást, önmagadat tiszteled meg.

ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zh-ra nem kell egyáltalán kiöltözni. Szóbeli vizsgára sem kell full öltönybe lenni elég csak valami elegánsabb öltözet.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zh-ra és írásbeli vizsgára nem szoktunk kiöltözni.
ma 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!