Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki a középszintű érettségike...

Ciki a középszintű érettségiket 4-esre írni?

Figyelt kérdés
A töri kivételével ( az 5 lett) minden stabilan 4 re sikerült. Felnőttként, estin csináltam meg, mégis úgy érzem, mehetett volna jobban is. Szerintetek középszinten négyest elérni jónak számít, vagy inkább átlagos? Mindenhol csak a színjeles bizonyítványok fotóját látom posztolva, és ettől elbizonytalanodtam.

júl. 8. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván azt posztolják inkább jeggyel ami jeles, akinek átlagos az eredménye az max befotózza a fedlapot, hogy megvan az érettségi.

Amúgy átlagosnak mondanám, ha nem változott az elmúlt néhány évben akkor 60%-ot kellett a négyeshez elérni, az azért közép szinten nem egy nagy kihívás.

Ha csak azért csináltad hogy meglegyen az érettségi igazából mindegy is hogy milyen jegyekkel, de egy átlag 4-es szinttel tovább is tudsz tanulni.

júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván mehetett volna jobban is de nem ment. Ennek soféle oka lehet (lustaság, agyi kapacitás hiánya, nem megfelelő oktatás, stb.), ezeket neked kell tudnod.

Viszont annál nagyobb szó, hogy ilyen eredményeket értél el, hogy estin csináltad. Egyáltalán nincs szégyenkeznivalód, sok nappalis csak álmodozik ilyen eredményekről (főként a matek 4-es az, ami befigyel). Ráadásul, hogy estin csináltad, még annál is jobban büszke lehetsz magadra, hogy rászántad az időt, hogy az iskolapadba visszaülj.

júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Cikinek nem mondananám, de nem nagy érdem, mert a közepeket (pláne egy felnőttnek) bőven meg kéne tudnia írni 5-re.
júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
#3, megnézném, hogy te megírnád-e az összes érettségit felnőtt fejjel 5-ösre :)
júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha 18 éves fejjel meg tudtam, akkor felnőttként, jóval több idővel, tapasztalattal és tanulással a hátam mögött is meg tudnám írni. A te véleményedre pedig nem vagyok kiváncsi, válaszoltam a kérdező kérdésére.
júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

#5, messziről jött ember azt mond, amit akar...


Egyébként pedig, ha már ennyire okos vagy, az hogy nem jutott eszedbe, hogy minden esmbernek mások a képességei, és más az élethelyzete? Nem mellesleg, az esti iskolai képzés kanyarban sincs a nappalihoz képest, sokkal inkább lebutítva adják le az anyagot, mivel a tulnyomó többségnek csak az a célja, hogy meglegyen a 2-es, és idő sem nagyon van szájbarágni az anyagot.

júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha tegyük fel lebutítva adják is le az anyagot, a közép érettségiket olyan hatalmas lexikai tudás hiányában is meg lehet írni, mert a kompetenciákra megy rá elsősorban.

Nem bíráltam senkinek a képességét, továbbra is azt tudom mondani, hogy a tényeket közöltem, ha tetszik, ha nem. Sajnálom ha ez neked ennyire fáj kedves #6.

júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

"a közepeket (pláne egy felnőttnek) bőven meg kéne tudnia írni 5-re."


Ez maximum csak a te elmédben számít ténynek...

júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősék anyja is mindig posztolta a bizonyítványokat, de szigorúan csak becsukva. 😂
júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül ezzel is felvettek egyetemre, ezek szerint fogyatékos csak nem vagyok. 😅
aug. 15. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!