Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdélyiek! Milyen tantárgyakbó...

Erdélyiek! Milyen tantárgyakból kell különbözeti vizsgát írni társadalomtudomány osztályba? Az előző évi média beleszámít?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kis csalódás ért, amikor nem abba a suliba jutottam be, ahova már 5.-es korom óta akartam menni. Tudni kell rólam, hogy a matek nagyon nem az erősségem, kimondottan utálom. Ahol most pedig tanulok, itt érettségiznem kell belőle, és kizárt, hogy én valaha átmegyek. Ha esetleg sikerülne is, akkor azt hasznosítanom kellene majd a munkámban. Nem akarok majd úgy bemenni dolgozni, hogy legyen már vége. Így szeretném a következő tanévet abban az iskolában kezdeni. Az egyetlen baj, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan zajlik itt ez. Miből kéne mit írnom, szóbeliznem esetleg..

Ha valaki volt már így, az nyugodtan mesélje el, nagyon kíváncsi vagyok. :)



ma 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!